Olusiaaa - to chociaż tyle, że Konradek zupki wcina.
Ja sie śmieje, że Jocha to już tak dla zasady nie je. Zrobi dzióbek (śmiejemy się, że to dzióbek Kaczyńskiego) i koniec z jedzeniem.
Joschka może jeść tylko bezmleczne produkty. Tu nazywają sie dairy free. Dziś byłam w GP zapytać czy dostanę...