Cześć! :), jestem świeżynką na tym forum. Mam na imię Ewa, mam 20 lat i jestem z Kłodzka.
W czwartek zrobiłam test ciążowy, który pokazał II kreski. Następnego dnia, ciążę potwierdził lekarz i termin porodu wskazał na 30.03.2013 r. Chętnie zatem podepnę się pod ten wątek i zacznę oswajać się z...