reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ksiega imion

reklama
Mi podobają się imiona:dla chłopca Mateusz, Jakub i Kamil, a dla dziewczynki Joasia, Madzia i Natalia. Wstępnie już wybraliśmy w trójkę Kamilka lub Madzię:-) Ale jeszcze dużo czasu więc zobaczymy czy się nikomu nie odwidzi.
 
Natalia mi się od dawna marzyło tak nazwać córkę, jeśli ją będę miała, bo od strony mojego M. same chłopaki, no i u nas też synek. Zobaczymy, co tym razem się chowa w moim brzuszku:-) W każdym razie piękne imię:-)
 
Jak dla mnie Natalia odpada i mam nadzieję, że mój Sz. nie wyskoczy z tym imieniem, bo jego była, to Natalia i też 88, jak Natalia88 (o ile, to rok ur. :-p). Jestem tak zazdrosna, że aż mi słabo jak gdzieś Natalię słyszę, widzę :zawstydzona/y::-p
 
Asinka - tak, to rok urodzenia ;) Hmm, tamta Natalia to pewnie jakiś wyjątek od reguły, bo zapewniam, że wszystkie Natalie są bardzo miłe i sympatyczne :p za to widzę, że Twój Sz. i mój Sz. (hihi, co za zbieg okoliczności:p - to nie ten sam Sz., prawda? :D:D)
 
Natalia powiem Ci, że przeraża mnie ten zbieg okoliczności :-p Jakoś nie mogę się przełamać co do Natalii... Choć mam 2 koleżanki o tym imieniu i są bardzo fajne :-) Może pomożesz mi się przełamać :-p
 
reklama
Emilka - dokładnie, coraz bardziej podejrzana sprawa:p
Asinka - Twój Sz. przekroczył już magiczną 30, czy jeszcze nie? (tak, żeby się upewnić:p) i postaram sie jak mogę przekonać Cię do tego imienia (wszystkie Natalie są wyjątkowo mądre i ładne:p - no poza tym wyjątkiem, który potwierdzać ma regułę:)
 
Do góry