reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ksiega imion

reklama
A ja dla chłopca, to dalej nie wiem. Po moim Tymonie, to już nic mi się nie podoba... A mąż, to niespecjalnie zadowolony z Niny, a ja tak baaaaardzo chcę. Może mi ulegnie :-) Mam jeszcze trochę miesięcy, oczywiście o ile będzie dziewczynka :-p
 
My juz z mezem doszlismy do porozumienia :) myslalam, ze bedzie duzo trudniej, ale.....15minut debaty i sa imiona wybrane.

Corcia bedzie: Marta, Ada, Emilia albo Olga
Synus: Mikolaj albo Jacuś.

Stwierdzilismy, ze na konkretne imie zdecydujemy sie jak zobaczymy dzidzie i wtedy zweryfikujemy, ktore do niej najbardziej pasuje :)
 
u Nas wczoraj imie dla chłopca wybrał Nasz synek Nikodem, nazwał go Alanek wiec już postanowione dla dziewczynki też wybrał ale Samanta jakoś do Nas nie przemawia :-p
 
A u nas nastawiamy się na imię
Córci: Lena Aleksandra...
Synka: Ignacy ( Ignaś) lub Ludwik ( Ludwiczek, Ludwiś) Aleksander... ( na drugie wchodzi w grę również Henio po dziadku męża)
Poczekamy zobaczymy :)
 
U Nas chyba pozostanie dla chłopca Karol a dla dziewczynki podoba mi się Lena, ale mężusiowi chyba nie za bardzo...
 
mój mąż chce Franka/Leona, albo Michalinę/Kalinę/Zośkę ;)
na liście 'zapasów' jest też Borys, Antek, Teodor. Ja bym chciała Tadeusza, ale u męża nie przejdzie:baffled:
 
reklama
Do góry