reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ksiega imion

Mój twierdzi, że mu z ruska zajeżdża:-D ale wydaje mi się, że chodzi o to iż kojarzy im się z jakąś mega seksi laseczką a nie tak chcą postrzegać córki;-)
 
reklama
Mnie Natasza nie podchodzi, ale za to Nina- bardzo. I baaardzo podoba mi sie imie Noah dla chlopaka.

A wczoraj z mezem byc moze doszlismy do consensusu w kwestii imienia dla chlopca - chyba bylby Maciej :-) Ja, co prawda, marze o Sebastianie... ale Maciej tez ladnie.
Tylko dla dziewczynki ciezko dosc do porozumienia :crazy:
 
Widzę że małe walki toczycie z mężami ;-)
My o dziwo jesteśmy nawet zgodni... Dla chłopca jak już pisałam wcześniej zostaje Borys. Przynajmniej na ten moment. Za to córka mojego S. zdecydowanie zawetowała pomysł z Alicją i musieliśmy ustąpić ;) Ale podpowiedziała Adriannę i całej naszej trójce się spodobało więc zostaje Ada :)
 
Ada to jest jedyne imie co do ktorego jestesmy z mezem zgodni :p tez nam sie podoba, ale jeszcze szukamy....moze cos nowego nam wpadnie do glowki :) on nie chce ustapic na Marte a ja na Laure, wiec chyba tez bedzie Ada, ale do porodu kupa czasu i nie znamy jeszcze plci wiec nie ma co gadac :p ale co do chlopca tez bedzie problem.
Eh tak to jest jak sie lacza ze soba dwa dominujace charaktery.....porazka dziewczyny ;( kazde chce postawic na swoim i duuupa blada ;(
 
reklama
Do góry