reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ksiega imion

my sobie teraz raczej gdybamy, np.mój mąż pracuje przy komputerze, a znienacka podnosi głowę i mówi: a podoba Ci się Ola?;) albo jedziemy samochodem i nagle robi się dyskusja o imieniu Michał;) i tak sobie raczej rozmawiamy luźno, nie mamy większych ustaleń, raczej poczekamy do momentu poznania płci. Jak się dowiedziałam, że będę mieć syna to się trochę załamałam, bo nie podobało mi się żadne imię dla chłopca, ale po 2 dniach wspólnej burzy mózgów doszliśmy po porozumienia i od momentu postanowienia decyzja pozostała niezmieniona:-) jednego jestem pewna - nasze dziecko dostanie raczej jakieś zwykłe imię, ekstrawagancji i mega oryginalności w tym zakresie nie lubimy:)
 
reklama
My z powodu tego ze mieszakam w Niemchech musimy wybrac takie imie ktorego nie beda przekrecac. Juz zle wymawiaja nasze nazwisko :) a nie jest skomplikowane :)
U Laury w przedszkolu jest chlopiec z Polski o imieniu Aleksander i nawet takie imie umia przekrecic wolaja na niego Aleksanda bo niestety ´er´ w niemieckim czyta sie jak a:rofl2:

Szczebiotka juz slysze jak wolaja Szczepan:rofl2::-D u nas nawet by nie wypowiedzieli:-D:-D
 
A my wczoraj rozmawialiśmy i ustaliliśmy, że:

Dziewczynka będzie jednak Zosia Wanda
A synek Franciszek Antoni;)



Tak że czekamy na Zosię lub Franutka;)
 
Obawiam sie, ze ja z mezem bede toczyc walke do samego porodu ;(
On chce Laure i Mikolaja, a ja Marte/Kinge/Ade i Mareczka lub Konrada :)

Tyle imion mi sie podoba, ze masakra!
Przemus, Artur, Robert, Norbert, Tomek, Jacek, Arkadiusz, Czarus, Mariusz, Dariusz eh..... ;(
Karinka, Patrycja, Klaudia, Paulina, Sandra, Angelika, Malgosia, Monika, Luiza i mogłabym tak w nieskonczonosc ;(

Musi byc Marta albo Mareczek!!! Tylko jak meza przekonac????
 
Mojej Mamie strasznie się Nela podoba w sensie Aniela no i Rozalka:-)

My z kompromisowych mamy tylko Biankę:-D

Mnie się imiona podobają dla dziewczynki jeszcze Lenka i Natasza ale oba odpadają bo Lenka za popularne a Natasza mojemu Mężowi nie
dla chłopców: Olaf, Tymon, Kacper ale żadne z tych nie zostało zaakceptowane;-)
 
reklama
Do góry