reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ksiega imion

Mi się Taduś podoba;) U nas też będzie Zosia (lub Weronika) i a synek pewnie Franutek (to mój typ na który mąż kręci nosem, ale go przekonam);) Ależ jestem ciekawa kogo tam noszę w brzuchu;) Mam przeczucie na dziewczynkę (w pierwszej ciąży byłam od poczatku pewna, że będzie syn i sie sprawdziło) z owulacją u mnie nie wiem jak jest - kochaliśmy się i przed i w trakcie i po (cóż intensywne starnia). Więc nie wiem który raz okazał się szczęśliwy;)
 
reklama
U nas ciagle spory o imie dla dziecka :( jakie imie bym nie zaproponowala to maz kreci nosem ze albo mu sie nie podoba albo mu sie zle kojarzy. Zawsze chcielismy Piotra bo pasuje w kazdym wieku, Piotrus-Piotrek-Piotr. Ale maz siostry ciotecznej mojego meze ma tak na imie a my za nim nie przepadamy wiec odpada. Pozniej podobal nam sie Jakub i bylismy pewni jeszcze zanm dowiedzielismy sie ze jestem w ciazy, ze wlasnie tak bedzie mial kiedys na imie nasz syn no ale znow ta sama siostra meza niedawno urodzila i dali tak na imie swojemu synowi :( wiec pomysly sie skonczyly :( Ja chce Kubusia i juz prawie zaczynam tupac nogami a moj maz powiedzial ze nie chce ze wzgledu na siostre i jej meza za ktorymi nie przepadamy i w sumie to bardzo zadko sie z nimi widujemy. Za to moj maz wymyslil sobie imie Leon i caly czas mowi tylko o Leonie a ja nie jestem jakos przekonana aby takie imie mialo moje dziecko

Jesli chodzi o imie dla dziewczynki to mnie sie podoba Alicja, Zuzia, Kornelia, a mojemu mezowi nie podoba sie zadne imie, ewentualnie Patrycja ale mnie sie nie podoba wiec ciezko bedzie cos wybrac :( dobrze ze jeszcze duzo czasu do porodu wiec moze dojdziemy do jakiegos kompromisu
 
Ha a ja znalazłam imię dla syna, nawet 2 (chociaż i tak mam przeczucie, że będzie córka ;-)) Julian albo Hubert, przy czym z mężem tylko z Julianem się zgadzamy. A dla dziewczynki znalazłam tyle ładnych imion, ale dalej na pierwszym miejscu Nina :-) I postawię na swoim...
 
[h=2]Najpopularniejsze imiona damskie i męskie w pierwszej połowie 2012 r.[/h]
Według danych z tego roku najczęściej chłopcom nadaje się imiona:
1. Jakub… 2. Mateusz… 3. Jan… 4. Bartek…
5. Kacper… 6. Michał… 7. Szymon… 8. Wojciech…
9. Filip… 10. Adam… 11. Piotr… 12. Wiktor…
13. Dawid… 14. Antoni… 15. Igor… 16. Mikołaj…
17. Karol… 18. Aleksander… 19. Marcel… 20. Kamil…
Według danych z tego roku najczęściej dziewczynkom nadaje się imiona:
1. Julia… 2. Maja… 3. Zuzanna… 4. Aleksandra…
5. Natalia… 6. Wiktoria… 7. Oliwia… 8. Lena…
9. Maja… 10. Zuzanna… 11. Anna… 12. Alicja…
13. Emila… 14. Zofia… 15. Marta… 16. Gabriela…
17. Milena… 18. Nadia… 19. Maria… 20. Amelia…
 
nam na szczęście podobają się podobne imiona, mamy kilka typów:
dziewczynka: Weronika, Patrycja, Oliwia, Kornelia
chłopczyk: Konrad, Hubert, Patryk, Marcel
 
zabka253 to tez byly od poczatku moje typy.. jednak teraz w gre wchodzi jeszcze Liwia:)
Ewelinka w twoim rankingu powtarza sie Maja i Zuzanna- moze to jakis znak :)
iwonas ja bym obstawiała Patryk i Patrycja:) Oliwia bardzo ładne ale troszke popularne..
 
U nas o ile dla chłopca już mam wybrane: Maksymilian albo Filip
To dla dziewczynki zupełnie nic mi nie świta w głowie... Myślałam nad Lilianną, Maliną, Liwią i Lidią, no i Nadią, ale nie wiem zupełnie - niby wszystkie fajne, ale nie dla mojej fasolki ;)
 
natalia z twoich typow podoba mi sie Liliana, Liwia i Nadia. jednak w rodzinie mam juz Lilcie i Nadiusie, dlatego rozwazam Liwcie i Emilcie:)
 
reklama
Do góry