oj MIRIAM chyba faktycznie tak bedzie latwiej-najpierw do butli przyzwyczaic a potem do mm w tej butli, trzymam kciuki
TONYA,KAROLAOLA jak pisalam na innym watku, ja bede podawac sloiczki po skonczonym 5 lub 6mcu zycia wedlug zalecen tutejszych,moge WAm podac schemat jak to sie tu robi,w poslce...