reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki i objawy ząbkowania ;)

-2 jedynki górne
;-)
sara dostała znieczulenie w zastrzyku przy naparwie szósteczki .....reakcja alergiczna....spuchnieta buzia,polik,powieki...zwalnienie z pracy..na cito lekarz..do tego pogryziony polik...stan zapalny...ech :-:)-:)-:)-(
do dup...z tym wszystkim ...mam dość .....................w dosrosłym zyciu nie moze miec znieczuleń:-:)-:)-(
 
reklama
Agusia dopiero przeczytałam to masakra z tą alergią :-( biedna Sarcia


Emilce będą wychodzić szóstki bo byłam z nią teraz u dentysty i na dole spuchnięte dziąsło nie wiem jak się pomieszczą bo już jedynki jej krzywo wychodzą muszę się umówić do ortodonty na listopad- grudzień co pół roku trzeba się pojawić żeby dostać dopłatę do aparatu bo już chodzimy żeby potem nie czekać :no: nie byłam z nią 5 miesięcy u dentysty i ma 3 zęby do zrobienia teraz przez kolejne 5 tygodni co tydzień do dentysty bo ma smarowane zęby jakimś preparatem żeby się tak nie psuły za to robią się lekko brązowe :baffled: nie ciekawie to wygląda ale co zrobić
 
Emilka ma 2 dolne szóstki :tak: ostatnio bylismy na wyrwaniu połowy czwórki resztę zostawiła dentystka by trzymało miejsce
 
No ładnie, ładnie...u JUlci nadal wszystkie mleczaki....nawet nie drgna:-)


Agusia widzę, że bedzie trzeci Bąbelek dlaczego nic sie nie chwalisz??:-)GRATULACJE!!!!
 
No ładnie, ładnie...u JUlci nadal wszystkie mleczaki....nawet nie drgna:-)


Agusia widzę, że bedzie trzeci Bąbelek dlaczego nic sie nie chwalisz??:-)GRATULACJE!!!!

:-D:-D:-D :-Dnie u mnie u mojej siorki :)..mnie jeszcze tak nie :ninja2::wink:
Nuśka jestem miesiac po operacji tarczycy i nawet bym nie mogła;-)


Gratki dla Emilki

Ja musze wybrac sie po aparat dla małej bo ma tak mała szczeke a te stałe to jakies wielkoludy wychodza
 
Ostatnia edycja:
Agusia ja się domyśliłam że siostry pewnie :)

ja chodzę już od jakiegoś czasu do ortodonty z Emilką juz jej jedynki idą krzywo jedna do środka druga na zewnątrz i kazali mi podpisac że będe chodzic co pół roku ale jak dzwoniłam w październiku to juz terminu do końca roku nie ma a mija nam pół roku w grudniu ... teraz zadzwonię w styczniu bo tak kazali dzwonić i będę mieć na kwiecień jak dobrze pójdzie a jak nie będe co pół roku to dofinansowania do aparatu nie dostanę :cool:
 
U Jenni zabki ani nie drgnely nawet te dwa zabki co sobie uszkodzila jak miala chyba z 1,5 roku to jeden jej sie chwieje delikatnie do dzis ale niewypadnie a drugi to pruchnisa oblecial i trzeba wyrwac buuuuu.
 
reklama
laila ma wszystkie 4 stale szostki,i 2 stale jedynki dolne (wyszly w polowie,w tym jedna bardzo krzywa,poprzeczna wlasciwie:baffled:
 
Do góry