reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki i objawy ząbkowania ;)

Gosia_k23

luty'07 i styczeń'10
Dołączył(a)
30 Kwiecień 2007
Postów
13 267
Myślę że wątek o ząbkach nam sie przyda tym bardziej że ząbkowanie będzie nam długo towarzyszyć ;-)


U mojej Emilki spokój po ostatniej akcji objawów ząbkowania :tak: ale zauważyłam że na dole jakby i do dwójek nam się dziąsła szykują :szok: ale do góry zmian na jedynki nie zauważyłam :no: chyba mam już jakieś zwidy :crazy::rofl2:
 
reklama
U nas coraz bliżej z dolnymi jedynkami, bo jak dotykam mu palcem dziąsełka to czuje;-) Pierwsza wyjdzie prawa, bo jest lepiej wyczuwalna:-p
Na ząbkowaniu się nie znam, ale mam nadzieję, że to chyba to:-D
 
My też już zjedliśmy całą tubkę żelu na ząbkowanie a zębów nie ma, tzn są wyczuwalne w dziąśle, ale jeszcze nie wyszły. Mi tam się wcale nie spieszy, jakoś mam obawy o swoje suty :szok:
 
reklama
a ja się zastanawiam jak dziąsła będą wyglądać jak zaczną górne wychodzić :zawstydzona/y::confused:
U Kuby wyglądało to tak,najpierw miejsce,gdzie miał wyjść ząbek było długo spuchnięte,a potem zrobiło się sine jak śliwka i za kilka dni ząb się pojawiał:tak:.(dwie dwójki górne już są)Teraz sina jest lewa jedynka,więc lada dzien się pojawi.(Oby,bo juz mam dość tych nocnych płaczów).:no:
 
Do góry