reklama

Ząbki i objawy ząbkowania ;)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2007' rozpoczęty przez Gosia_k23, 2 Sierpień 2007.

1. Gosia_k23

Gosia_k23 luty'07 i styczeń'10

Myślę że wątek o ząbkach nam sie przyda tym bardziej że ząbkowanie będzie nam długo towarzyszyć ;-)

U mojej Emilki spokój po ostatniej akcji objawów ząbkowania :tak: ale zauważyłam że na dole jakby i do dwójek nam się dziąsła szykują :szok: ale do góry zmian na jedynki nie zauważyłam :no: chyba mam już jakieś zwidy :crazy::rofl2:

2. agusia9915

agusia9915 Matka wariatka

u nas sa juz dwa ale Sarunia ostatnio jakby w gorszym nastroju moze ida gorne:confused:

3. reklama
  4. Gosia_k23

a ja się zastanawiam jak dziąsła będą wyglądać jak zaczną górne wychodzić :zawstydzona/y::confused:

5. agusia9915

agusia9915 Matka wariatka

ja tez? bo zadnej roznicy nie ma od prawie 6 miesiacy:-D

6. Gosia_k23

:-D:-D:-D to mamy problem :-p

7. WolfiA

WolfiA Lutowa MaMa ''07 i ''09

U nas coraz bliżej z dolnymi jedynkami, bo jak dotykam mu palcem dziąsełka to czuje;-) Pierwsza wyjdzie prawa, bo jest lepiej wyczuwalna:-p
    Na ząbkowaniu się nie znam, ale mam nadzieję, że to chyba to:-D

8. Lenulka

Lenulka Lutowa Mama 2007

My narazie jeszcze szczerbate :-(

9. karola-04

karola-04 Mamy lutowe'07 Wdrożona(y)

my tez bez kiełków ale juz jedna tubke dentinoxu zjedlismy a tu nic.

10. reklama
  11. Kasiad

Kasiad Mamy lutowe'07 Fan(ka)

My też już zjedliśmy całą tubkę żelu na ząbkowanie a zębów nie ma, tzn są wyczuwalne w dziąśle, ale jeszcze nie wyszły. Mi tam się wcale nie spieszy, jakoś mam obawy o swoje suty :szok:

12. rozalka

rozalka Lutówkowo-sierpniowa mama

U Kuby wyglądało to tak,najpierw miejsce,gdzie miał wyjść ząbek było długo spuchnięte,a potem zrobiło się sine jak śliwka i za kilka dni ząb się pojawiał:tak:.(dwie dwójki górne już są)Teraz sina jest lewa jedynka,więc lada dzien się pojawi.(Oby,bo juz mam dość tych nocnych płaczów).:no:

Poleć forum