reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki i objawy ząbkowania ;)

No to u nas widocznie do zębów jeszcze daleko, bo żadnych zasinień na dziąsłach nie ma, są tylko takie kreseczki białe i w tym miejscu dziąsła mają takie wgłębienia, nie wiem jak to wytłumaczyć.
 
reklama
Kształt dziąseł też się zmienił, zrobiły się takie grube, walcowate, nie mają już takiej "koronki" jak było na początku.
 
To pewnie indywidualna sprawa z tymi ząbkami.Jak już wyjdzie pierwszy,to chyba łatwiej przewidzieć kolejne,przynajmniej u mojego Kubusiowatego.:-(
 
oj te zebochy, Jakubkowi pierwszy ząb przebił sie w drugim dniu naszego urlopu, a przez te dwa dni był nie do wytrzymania, ja byłam zalamana ta sytuacją, ale jak kiełek wyszedl synek sie uspokoił:-)Ostatnio przebił sie drugi ząbek:-)na szczęście Kubuinek tylko raz tak mocniej chwycił mi za pierś, ale tak to je spokojnie.
Natomiast współczuje zabawką Kubulinka bo wszystkie są brutalnie gryzione:-D
 
u nas tylko wglebienia w dziaslach. i zjedzone pol tubki dentoxinu:tak: mala chyba mysli ze to slodycze bo sie cieszy jka widzi tubke jak szalona:-D
 
No to u nas widocznie do zębów jeszcze daleko, bo żadnych zasinień na dziąsłach nie ma, są tylko takie kreseczki białe i w tym miejscu dziąsła mają takie wgłębienia, nie wiem jak to wytłumaczyć.

u nas to samo Kasiad!
Agusia takie kreseczki u nas są już z 1,5 miesiąca i nic....
 
reklama
U nas dwa dolne ząbki już są. Ale nie było żadnego zasinienia zanim wyszły. Któregoś dnia po prostu zobaczyłam biała kreskę i na drugi dzien już był ząb. A za tydzien chyba drugi. Nic spuchniętego, żadnego płaczu:-)
Natomiast teraz chyba spodziewamy się górnych zębów, bo Tosia bardzo marudnia jest i wszystko pcha do buzi. Jak chce jej dac soczek z niekapka z miękkim ustnikiem to nie pije tylko gryzie ustnik masując dziąsła....więc narazie niekapek poszedł w odstawkę. Bo tosia gryzie , sok cieknie i pożytku z tego nie ma żadnego:-D:tak:
 
Do góry