Na początek:
BEATKA GRATULACJE!!!! Zdrówka zdrówka i jeszcze raz zdrówka!
A ja przepraszam, że tak rzadko ostatnio piszę, ale co zasiadłam do kompa, kliknęłam "Odpowiedz" to coś się działo, ktoś mnie wołał, dzwonił albo coś się przypalało.
U nas w porządalu. Dzieciaki zdrowe. Pierwszy raz od...