Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Hej, widziałam że na Rosoła otworzona jest kawiarnia z "placem zabaw" pod podłogą. Adresu dokładnego nie pamiętam,ale z ulicy widać:) i niezłą kawę mają:)
To fajnie:) Emilink@, mam nadzieję że niebawem się spotkamy, tylko się rozchorowałyśmy :( i jak na razie to się za nami ciągnie. Oby tylko się kataru pozbyć...
pozdrawiamy
Witam ponownie po przerwie :)
Drogie mamy, czy macie jakieś sposoby na łagodne zakończenie laktacji (bezboleśnie i żeby się biust nie "zniszczył")?
Emilink@ my też z Natolina ( Mandarynki)
Witajcie,
chciałam się poradzić o zakończenie laktacji i pokarm dla mojej Nataszki :) Ze wskazań medycznych muszę przestać a nie bardzo wiem jak się zabrać za to, . . . I jeszcze jedno jakie podajecie mleka swoim pociechom (czy nie mają problemów z kupką ?)
Dziewczyny, nie zawsze mam możliwość...
Witajcie,
moja Natasza od wczoraj pokasłuje- trzy razy zakasłała w "salwach" po trzy ... wybieram się co prawda do lekarza, ale czy Waszym dzieciaczkom też się to przytrafia?
Na 1 września miałyśmy termin-może to jeszcze odruch z brzuszka, bo pediatra w zeszłym tygodniu powiedziała że część...
Witajcie Drogie Mamy,
lekarze zawsze traktują rodziców jako wiecznie panikujących, a sama młoda mama jest dla nich zwykle przewrażliwiona i niemal nies tabilna emocjonalnie.
Kamea, dziś odbieramy Nataszę ze szpitala i bardzo długo ganiałam za lekarzami żeby dowiedzieć sie czy jest ok i czy...
Patewka, dopiero dziś odbieram małą:) ostatnie dni dojeżdżałam do szpitala z pokarmem no i ćwiczyłyśmy karmienie piersią... nie jest lekko. Bardzo chciałabym żeby była na piersi, na razie ćwiczymy a karmimy się butlą z mamusinym mlekiem :)
Witam,
jestem po cesarce (pierwszej) już prawie 2 tyg. i poza odrętwieniem części brzucha jest całkiem nieźle.
Czy możecie polecić sprawdzone ćwiczenia lub podpowiedzieć kiedy i od czego zacząć żeby w miarę szybko wracać do formy?
Mam jeszcze jedno pytanko o krwawienie po cc, jak długo...
Polecam sklepik BOBO LAND na Powsińskiej 106 w Warszawie (wejście z bocznej uliczki).
Sklep nie oszałamia wielkością, ale asortyment mają spory. Mają m.in. ciuszki już od 48-50 (rozmiarówka dla wcześniaczków) :).
Witajcie Mamuśki :)
Przepraszam że nie odzywałam się tak długo, ale odnotowałam pobyt w szpitalu :( a z terminu wrześniowego.....mam lipcową córcię :) Sporo wcześniej się niunia urodziła ale szczęśliwie wszystko ok:)
Pozdrawiam wszystkie nadal oczekujące Mamusie :)
Dzieńdoberek mamusie:) Ależ ranne ptaszki jesteście :)
Pół nocy nie spałam tak mnie brzuch bolał:(
a te środki jak Reni to można brać czy lekarz zalecił w waszych przypadkach?
Karolinka84, Ritka, też będę paluchy trzymać za Wasze dzisiejsze badania, dobrze będzie:)
Benjaminka, psiunia...
Hejka,
mam na imię Anka, lat prawie 28, niedoszła przyszła mężatka(takie małe perturbacje:))Jestem w trakcie studiów i pracuję (obecnie L4). W ciąży od 22tc z terminem na pierwszego września oczekuję na córę:)
Jednocześnie witam wszystkie przyszłe i obecne Mamusie:)
Witam,
czy będąc na L4 wymiar wynagrodzenia co miesiąc może być różny? Będąc od 3miesięcy na zwolnieniu co miesiąc dostaję inne wynagrodzenie?
W jaki sposób obliczyć ile faktycznie powinnam dostać?
Dziewczyny, a u mnie jakieś dziwne rzeczy z wynagrodzeniem się dzieją. Na L4 jestem od 2 miesiąca i odkąd ZUS płaci pracodawcy to co miesiąc dostaję inną wypłatę. Księgowa powiedziała że tak jest zawsze tylko zależy jak rozliczą zwolnienie ?!
Możecie mi wyjaśnić jak jest faktycznie? Czy to nie...
Poszłam do polecanego dr. Makowskiego z GABINETÓW LEKARSKICH "ŁUCKA" w Warszawie i nie było rozczarowania
Przyjemny doktor, spokojnie odpowiada na wszystkie pytania, pokazuje po kolei co i gdzie, można pytać o wszystko:)
Robił nam też 3d
Dziewczyny mieszkam na Natolinie,
jeszcze na razie spaceruje bez wózka bo termin na wrzesień, ale nie ma z kim na Ursynowie połazić żeby kondycję trochę podtrzymać.
Dajcie znać gdzie spacerujecie może się podłączę bo samej albo z psem to trochę nudno dreptać:)
Witajcie przyszłe mamy:)
Iwona22 mój narzeczony zachowywał się podobnie. Nie chciał rozmawiać...czułam się fatalnie i tak do pierwszego USG w 12tc.
Poszedł i jak zobaczył na monitorze tą małą istotę nabrał chęci do rozmów:) Rozmowy faktycznie pomagają ale chyba faceci przez to że nie czują tego...