Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Witam dziewczyny nie jestem w stanie nadrobić zaległych postów. Przelezlcialam tak z "grubsza". Widzę że nie jestem sama która cierpi na bezsenność w nocy. Na dodatek synek zabkuje
Dzięki dziewczyny czuje się dobrze. Wręcz w porównaniu do 1 ciąży to kwitnaco. Zero mdłości. Brzuch czasem coś zakluje. Chciałabym żeby tak zostało bo w 1 ciąży byłam wrakiem do 15tyg.
Ją mam 18 spotkanie organizacyjne rodziców planujących poród w szpitalu. Mówią co zabrać i pokazują cały oddział porodowej itd. A w SOB mam już spotkanie z położna bo tu przychodzi już przed porodem. No i w końcu zakupki można szaleć choć już chyba dużo mi nie trzeba haha do finishu
Tekstil Market albo 5-10-15 też mają promocje
My zamówiliśmy już wózek bo długo trzeba czekać. Ją tz mam wrażenie że nie zdążymy z pokoikiem itd
Dziś spotkałam szefa i jego żona urodziła dzidziusia 62 cm szok
Hej dziewczyny ją też już mam bardzo dużo kupione. Przewijak też planuje kupić na lozeczko. Wanienki dostaliśmy na stelażu ale wydaje mi się jakaś wąska. Zobaczę jak się spisze jak coś to kupię inną bo to akurat nie takie drogie. W styczniu planujemy malowanie. Wtedy będę zamawiać łóżeczko i...
Ją w De mieszkam od niedawna. Sądzę że to jeszcze za wcześnie zebyndo mnie przychodziła do domu. Słabo mówię po niemiecku a nie chce w każde spotkanie angażować partnera bo ma swoją pracę. Będę dzwonić po nowym roku może do niej
Moje siostry po 25 mialy i wszystko straciły. Mialam cos napisac i zapomnialam .
Magnez ost mi kazal brac gin 3x dziennie bo tez mi zaczel twardniec brzuch kilka razy dzinnie. Teraz za to bardziej czuje jak bobas sie wierci