Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Super że tak szybko wróciłaś do siebie po cc. Ja już zaczynam się bać swojej. No ale może też będzie dobrze
Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
O kurczę to faktycznie się dzidzia pośpieszyla[emoji3] ha mam termin cc na 12.12 i coraz bardziej się obawiam czy wytrzymam. Wychodzi na to że połowa mamusiek urodzi w listopadzie a nie w grudniu[emoji6]
Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
O kurczę to niezły poród Ale tak jak piszesz szybko się zapomina to najgorsze jak mamy już maluszka przy sobie[emoji3]
Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana jak przeplywy są ok. Wszystkie pomiary w normie to najwyraźniej taka jej natura. U mnie też jest podobnie. Nie martw się ale zwolnij i odpoczywaj jak najwięcej.
Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja niestety ostatnio coraz częściej. Nawet kilkanaście razy dziennie. Ech w pierwszej ciąży tak nie mialam[emoji57]
Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
@blair oraz @ reniuszek nie rozumiem waszego zachowania i tym samym waszych komentarzy!!! Tak jak piszecie forum jest po to żeby się wspierać i my świetnie sobie z tym radzimy bez was i waszej pomocy. Nie wspominając już kto odszedł i wykluczył pozostałych!!! Nie rozumiem waszego nagłego...
Ja dzisiaj słabo kończę dzień. Posliznelam się na schodach i całe plecy zbite☹ na szczęście złapałam się barierki bo nie wiem jak bym poleciała. A to wszystko za sprawą moich nowych kapci które wczoraj sobie kupiłam.
Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też nadal mam wizytę co miesiąc . Myślę że jak wszystko jest ok to nie ma co się martwić. Ja już na plusie 11 kg i też chyba większość w brzuch poszlo. Chociaż zauważyłam że mam coraz większą ochotę na słodycze[emoji39]
Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja początek 34 . Nie robię żadnych ćwiczeń bo ja będę miała i tak cc więc w sumie obojętnie jak młoda będzie ułożona. Ale do tej pory była pośladkowo a dopiero właśnie od kilku dni zaczęła się przekręcac wiec spokojnie u Ciebie też będzie dobrze[emoji3]
Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum...
@ gosik myślę że spokojnie może jeszcze się obrócić. Moja właśnie teraz też dopiero zaczyna obracanie. Aktualnie jakoś w poprzek leży
Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dzisiaj wybieram się z córką do sali zabaw właśnie ze względu na słabą pogodę a że tym samym piętrze jest pizzeria więc wybór prosty[emoji16] będzie mega zdrowo Ale jakże pysznie[emoji39]
Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Witam się z rana[emoji3] ja wczoraj usnelam dopiero koło 1 w nocy i dzisiaj będę chodzić jak lunatyk. Miłego dnia dla wzystkich
Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
A mi o dziwo jakoś dzisiaj nie chce się spać[emoji3] oglądam kuchenne rewolucje i jeść mi się zachciało[emoji16]
Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja miałam badanie na fotelu i sprawdzanie szyjki na ostatniej wizycie. Jak powiedziałam że brzuch twardnieje i mam skurcze to wtedy właśnie było badanie. Wcześniej może z raz
Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom