• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: agger
  • Sortuj według data
  1. A

    Lipcowe mamy 2015

    to ja tez tak :) staram sie nie jesc niektorych rzeczy, ktorymi odbija sie nawet i bez ciazy.. jak kotlety mielone czy kielbasa :P bo raz sie na tym zlapalam i byl dramat. na szczescie nie wymiotuje, bo tego bardzo sie obawialam. :) jedna babeczka pracuje ze mna, tez w ciazy i juz 3 tydz jest na...
  2. A

    Lipcowe mamy 2015

    ja tez nie mam takich mdlosci mdlosci.. calkiem inaczej to sobie wyobrazalam szczerze mowiac, ani razu nie wymiotowalam, po prostu mnie tak muli w zoladku, jakbym miala chorobe lokomocyjna ciagle. i odbija mi sie wszystkim co zjem. ale duzo warszawianek :)
  3. A

    Lipcowe mamy 2015

    ja tez mam poranne mdlosci wieczorem :P zaczynaja sie popoludniu i do konca dnia mam juz przerabane wszystko mi stoi w gardle. rano czuje sie super. nie martw sie zapas, ja do pierwszej wizyty u lekarza bylam na maksa zestresowana, naczytalam sie o jakichs cystach testach sfalszowanych.. z...
  4. A

    (Nie)zdrowe jedzonko

    ja probowalam wino bezalkoholowe potem piwo pote probowalam grzanca.. i na maksa mnie odrzucilo! a szkoda hehe za to ciagle jem jablka, wczoraj zjadlam 8 :D
  5. A

    (Nie)zdrowe jedzonko

    ja pije jedna rano. :) ja ostatnio nie mam ochoty na nic bo ciagle mnie muli, szczegolnie popoludniami, rano jest ok
  6. A

    Wizyty u lekarza, zdjęcia z USG naszych maluszków

    perla twoj wyglada jak maly ludek :D moje to bardziej glizda hehe
  7. A

    Wizyty u lekarza, zdjęcia z USG naszych maluszków

    ja tez robilam badania tak czy siak, dla swojego swietego spokoju :) ale piekne foty, ja czekam na swoj skan w 11-12 tyg, jeszcze nie dali mi terminu a to moj maluch. 7t5d :)
  8. A

    Lipcowe mamy 2015

    a ktoras mieszka moze w Anglii? bo mi przyszlo uzerac sie z tutejsza sluzba zdrowia.
  9. A

    Wizyty u lekarza, zdjęcia z USG naszych maluszków

    dzieki, ja spanikowalam bo robilam te wyniki prywatnie, dostalam wyniki i patrze pozytywny.. nikt nie wytlumaczyl ani nic. ale teraz juz na spokojnie :)
  10. A

    Lipcowe mamy 2015

    ja chce malego Leona jesli bedzie chlopczyk.. ale moj tez sie opiera :P dzisiaj powiedzialam szefowi. :)
  11. A

    Wizyty u lekarza, zdjęcia z USG naszych maluszków

    bo ja wlasnie dostalam wyniki na maila.. i na poczatku sie przerazilam! ale teraz jak doczytuje to wychodzi na to, ze juz mam przebyta i jestem uodporniona. a w Polsce u gina bede dopiero w styczniu :/
  12. A

    Lipcowe mamy 2015

    to ja mam w druga strone.. od zawsze mialam problem z wzdeciami, zaparciami, ciagle herbatki ziolowe, czasami trwalo to przez dobrych kilka dni dopoki nie usiadlam porzadnie na kibelek. teraz odkad zaszlam w ciaze.. 3 razy dziennie! budze sie o 6 i od razu toaleta! moze to od tych witamin? nie...
  13. A

    Wizyty u lekarza, zdjęcia z USG naszych maluszków

    dziewczyny, a ktoras z was miala juz badanie na wirusa cytomegalii?
  14. A

    Poznajmy się ;-)

    czesc dziewczyny! :) milo mi was poznac! mam 25 lat, to moja pierwsza ciaza, na ten moment brak zachcianek, czasem mnie troszke muli, ale nie jest najgorzej :) jestem na maksa szczesliwa!
Wróć
Do góry