Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Beta ladnie rosnie u mnie 30 dc 374 a 32 dc 849 tak że również wszystko idzid w dobrym kierunku. Lekarza masz szybko, ja dopiero 10 i mam nadzieje zabije serduszko
Przykre to wszystko... Czekamy z miesiąca na miesiąc na objawy, na 2 kreski, a ta co nie chce zachodzi donosi i ma gdzies dziecko bo go nie chciala... Mowie o skrajnej patologii oczywiście... Ale przyjdzie czas na każdą z nas... Ja sobie tłumaczę ze widocznie te wszystkie nie powodzenia byly...
Byłam u lekarza! Duphaston luteina acard i zastrzyki w brzuch! Niestety poronienia nawykowe wiec tym razem.mnie.lekarz zabezpieczył ze hej :). Czekam do wizyty 10.10 :surprised:
Cześć dziewczyny! Dzis 28 dc test pozytywny! Mam corcie 6 lat i kilka ciąż biochemicznych za sobą. Jedna ciąża poroniona w 9 tygodniu! Trzymajcie kciuki!