reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Ja powiem Wam szczerze, że mnie denerwują jakiekolwiek objawy. Bo z nimi to tylko sie nakręcamy, że to na bank to! Że teraz się udało itp. a potem i tak @. I dołek i płacz [emoji24]

U mnie tylko przeziębienie. Katar, ćmienie w głowie, od rana dzwoniło mi w uszach.
Na ciąże nie mam żadnych objawów oprócz kremowego śluzu. I tyle.
 
Witaj [emoji137] gratuluje[emoji3]

Dlugo się staraliscie ?
Od lutego 2015, stwierdzilismy ze sie nie zabezpieczamy i co ma byc to bedzie. Od dwoch ostatnich cykli jednak czulam, ze to jest juz ten moment, ze jak sie nie uda naturalnie to wezme clo.
Zrobic moze ale może niczego jeszcze nie wybadac, ja w poprzedniej ciąży poszłam w 4+2 i było widać tylko mini mini pęcherzyk
Witaj :) w którym cyklu się wam udało
Hmmmm, liczac od lutego 2015 bylby jakis 42cs. Ale nie licze w ten sposob. W sumie wlasnie w tym cyklu przycisnelismy razem z mierzeniem temperatury, suplementacja, zdrowa dieta i ruchem.
 
chce testować koło 5.10 bo wcześniej po co????? jak @ ma przyjść przyjdzie regularnie bo u mnie jak w zegarku :)
Noo to jeszcze sporo czasu [emoji6] pewnie jesteś niecaly tydzien po owu więc musisz czekać [emoji6]i raczej nie szukaj jeszcze objawów bo sie tylko nakrecasz a na objawy kilka dpo raczej za wcześnie [emoji6]
Ja powiem Wam szczerze, że mnie denerwują jakiekolwiek objawy. Bo z nimi to tylko sie nakręcamy, że to na bank to! Że teraz się udało itp. a potem i tak @. I dołek i płacz [emoji24]

U mnie tylko przeziębienie. Katar, ćmienie w głowie, od rana dzwoniło mi w uszach.
Na ciąże nie mam żadnych objawów oprócz kremowego śluzu. I tyle.
Współczuję choroby [emoji58] zdrowka dla ciebie i synka [emoji11]

Ja juz mam same objawy okresowe wiec nawet nie mam czym sie nakrecac [emoji6]
 
Ja powiem Wam szczerze, że mnie denerwują jakiekolwiek objawy. Bo z nimi to tylko sie nakręcamy, że to na bank to! Że teraz się udało itp. a potem i tak @. I dołek i płacz [emoji24]

U mnie tylko przeziębienie. Katar, ćmienie w głowie, od rana dzwoniło mi w uszach.
Na ciąże nie mam żadnych objawów oprócz kremowego śluzu. I tyle.

Hej. Co do tych objawow, to one naprawde moga byc mylace. Ja wcale zwiekszonej ilosci sluzu nie mam, a temperatura ciazowa u mnie dzisiaj to 36.8. Naczytalam sie, ze musi byc ponad 37 a niektore kobiety maja niska ptc i tych magicznych 37 sie nie przekracza.
Trzymam za Ciebie kciuki. Poki nie przychodzi @ to wszytko sie moze zdarzyc. ✊

Zalaczam moj wykres temperatury i wysylam fluidki mam nadzieje, ze beta dzisiaj bedzie ladna.
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-09-25-09-55-18-725_com.popularapp.periodcalendar.png
    Screenshot_2018-09-25-09-55-18-725_com.popularapp.periodcalendar.png
    62 KB · Wyświetleń: 113
Hej. Co do tych objawow, to one naprawde moga byc mylace. Ja wcale zwiekszonej ilosci sluzu nie mam, a temperatura ciazowa u mnie dzisiaj to 36.8. Naczytalam sie, ze musi byc ponad 37 a niektore kobiety maja niska ptc i tych magicznych 37 sie nie przekracza.
Trzymam za Ciebie kciuki. Poki nie przychodzi @ to wszytko sie moze zdarzyc. ✊

Zalaczam moj wykres temperatury i wysylam fluidki mam nadzieje, ze beta dzisiaj bedzie ladna.
Daj znać jak dostaniesz wyniki bety :)
 
Czesc dziewczyny!
Po raz pierwszy pisze na jakimkolwiek forum, ale musze sie wygadac, bo az mnie roznosi od srodka a narzeczonemu powiem w nasza rocznice za 3 dni.

JESTEM W CIAZY! ❤️❤️❤️❤️❤️
Dzisiaj 15dpo, test pozytywny, przewidywany termin na 4.06 (z @ na 31.05).

Pierwsza, wyczekana, na tonie suplementow. Choruje na PCOS, IO i NT. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze i tego tez Wam zycze. ❤️

Ola
Bedzie dobrze na 100%
 
Ostatnia edycja:
Byłam u lekarza! Duphaston luteina acard i zastrzyki w brzuch! Niestety poronienia nawykowe wiec tym razem.mnie.lekarz zabezpieczył ze hej :). Czekam do wizyty 10.10 :surprised:
 
reklama
Dziewczyny, niestety u mnie dziś 1dc. Zaczynamy 5cs. Póki co zniknę, bo nie chcę się nakręcać. Chce mi się tylko ryczeć. Teraz moim celem będą badania hormonów i tarczycy.
 
Do góry