Hejoo :) Widzę, że dużo nowych mamusi przybyło, super, że Nas tak dużo. Gratulacje :)
Ewelina, przykro mi, mam nadzieję, że jednak wszystko sie dobrze skończyło :( Bardzo mocno trzymam kciuki!!
U mnie nadal brak energii, już mnie to wkurza, że trochę posprzątam, a czuje się jakbym...