• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: Angelos93
  • Sortuj według data
  1. A

    Lutowe mamy 2023

    Taaak, ja tez mam takie huśtawki nastrojów 🙈 nawet czasem płakać mi się chce z byle powodu.. Ja mam tak ze jak czuje jakiś nowy ból, w nowym miejscu albo inaczej go odczuwam to zaraz panika. Niepotrzebny stres. Tez jestem na zwolnieniu i chciałabym mieć tyle siły żeby znaleźć sobie jakieś...
  2. A

    Lutowe mamy 2023

    Hej. Mam podobny termin do twojego. Zbliża mi się 16 tc. Ja dalej nie czuję przypływu energii jak na drugi trymestr, natomiast lepiej się czuję niż na początku. Mi wszystko smakuje już, ale mam lekkie problemy z układem trawiennym dlatego nie zawsze mogę zjeść tak jak bym chciała :)
  3. A

    Lutowe mamy 2023

    Mam to samo. Dalej odczuwam jakieś bóle, kłucia, ciągnięcia w podbrzuszu. Delikatnie to odczuwam, lekarz mówi ze nie ma się czym martwić, że to normalne.
  4. A

    Lutowe mamy 2023

    Mi też mdłości odchodzą, teraz to nic w porównaniu z tym co było na początku 😀 Ja już po prenatalnych, też się mega stresowałam, na szczęście lekarz był miły i uspokajał, no i spokojniejsza też się poczułam jak wyszło że wszystko ok :)
  5. A

    Lutowe mamy 2023

    A ja przed ciążą jadłam mało mięsa a teraz to ciągle mam ochotę na jakieś mięsko 😅 Jeśli chodzi o fast foody to raz na jakiś czas zjem coś takiego.. ogólnie jem to na co mam ochotę, tak mi mówił mój lekarz, ze jak coś chce- mam zjeść, jak mam wstręt do czegoś- to się nie zmuszać. Ale tak jak...
  6. A

    Lutowe mamy 2023

    Masz racje, zależy od organizmu.. dlatego nie ma co się przejmować :) u jednych kobiet takie delikatne bóle mogą wystąpić a u drugich kompletnie nic wiec to kwestia indywidualna, gorzej jakby występowały mocne bóle w podbrzuszu lub plamienia
  7. A

    Lutowe mamy 2023

    W 8/9 tygodniu takie mocniejsze.. a po wizycie i badaniach i tak wyszło wszystko ok. Teraz tez czasem coś tam delikatnie zakłuje
  8. A

    Lutowe mamy 2023

    Ja tez pare razy miałam takie odczucie jakby mnie kłuło w jajnikach.. na przemian, nie jednocześnie. Powiedziałam mojemu ginekologowi i mnie uspokoił ze to się może zdarzyć na początku ciąży podczas gdy to wszystko w środku tam zaczyna się rozciągać i robić miejsce dla maluszka.. :)
  9. A

    Lutowe mamy 2023

    Ooo czyli jesteśmy na podobnym etapie :) 13 tygodni skończone, mdłości ustępują, wymiotuje coraz mniej.. zaczyna się drugi trymestr. A u ciebie jak to wyglada? 🤗☺️
  10. A

    Lutowe mamy 2023

    No właśnie jak tu przyszłam niedawno i zaglądałam, to tak pusto trochę tu było a chwile mnie nie było i mam zaległości w czytaniu 😅Ooo ja tez mam termin na początek lutego :)
  11. A

    Lutowe mamy 2023

    Tak, ja dołączyłam niedawno mimo ze odkąd dowiedziałam się o ciąży szukałam jakiegoś forum, aleee jakoś marnie mi to szło :)
  12. A

    Lutowe mamy 2023

    No to fajnie ze się zdecydowałaś na to badanie, wynik już masz i możesz być spokojna ☺️☺️
  13. A

    Lutowe mamy 2023

    Ooo super 🥰 a powiedz, miałaś jakieś wskazanie do tego badania czy po prostu chciałaś zrobić dla spokoju?
  14. A

    Lutowe mamy 2023

    Ja też chciałabym mieć ten stres już za sobą :D ale czasu nie przyspieszymy 🙈
  15. A

    Lutowe mamy 2023

    Ooo :) To ogólnie chyba w miarę sporo kobiet decyduje się na te prenatalne..
  16. A

    Lutowe mamy 2023

    Noo ja będę miała robione praktycznie w ostatnim możliwym terminie na to badanie ;>
  17. A

    Lutowe mamy 2023

    Hej :) Jestem Angelika i chciałabym dołączyć do rozmowy. Może powiem coś o sobie. Dzisiaj jest mój 12+2 tc. Jest to moja pierwsza ciąża. Zajrzałam tu bo myśle ze fajnie mieć kontakt z kimś kto rodzi w podobnym czasie :) widzę że pisałyście ostatnio o terminach usg, ja również mam w podobnym...
Wróć
Do góry