reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

10 dni po ovitrelle

reklama
Cześć kobiety. Czy ten wątek jeszcze żyje? Jestem 12 dni od zastrzyku Otrivelle. Owulacja była po 2 dniach, jestem tego przekonana bo poczułam ciągnięcie jajnika w którym było potwierdzone jajeczko dominujące. Test sikany dziś pokazywał bardzo bladą kreskę. Myślicie, że to jeszcze może być zastrzyk? Nie mam jak zrobić bety bo mieszkam w De. A gin kazał czekać do 15 dni z testem albo jak okres przyjdzie to umówić się na kolejną wizytę. A ja już fiksuje 😂
 
To już nie zastrzyk. W moim przypadku ( zastrzyków wzięłam mnóstwo) zawsze utrzymywał się 10 dni. Po 10 dniach lekarz zawsze kazał robić betę.
 
To już nie zastrzyk. W moim przypadku ( zastrzyków wzięłam mnóstwo) zawsze utrzymywał się 10 dni. Po 10 dniach lekarz zawsze kazał robić betę.
Ale to też kwestia indywidualna. Nie u każdej z nas to będzie dokładnie 10 dni. Beta po 10 dniach, ale od transferu blastki - na pewno wiarygodna.
 
Ostatnia edycja:
Cześć kobiety. Czy ten wątek jeszcze żyje? Jestem 12 dni od zastrzyku Otrivelle. Owulacja była po 2 dniach, jestem tego przekonana bo poczułam ciągnięcie jajnika w którym było potwierdzone jajeczko dominujące. Test sikany dziś pokazywał bardzo bladą kreskę. Myślicie, że to jeszcze może być zastrzyk? Nie mam jak zrobić bety bo mieszkam w De. A gin kazał czekać do 15 dni z testem albo jak okres przyjdzie to umówić się na kolejną wizytę. A ja już fiksuje 😂
Hej ☺️ moze powtorz jutro Test ☺️ ja tez mialam zastrzyk 11 dni temu i czekam jeszcze z testem, boje sie rozczarowania 😔
 
reklama
Bardzo mi przykro 😔 mialam nadzieje ze sie udalo.. Ale glowa do gory nastepnym razem sie uda 🤗 nie mozna sie poddawac. Byl to twoj pierszy cykl z ovirtelle?
Tak to byl pierwszy zastrzyk. Kilka cykli mamy z mężem próbować naturalnie z tym zastrzykiem. Jeśli się nie uda to inseminacja. Na razie tyle mi gin w klinice powiedziała. Bo oboje mamy wyniki wszystkie w normach, laparoskopia i drożność zrobione i nic nie ma. 5 lat starań i 2 poronienia. Nikt nie wie dlaczego.
 
Do góry