reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

100 pytań do... czyli pytania wyrwane z kontekstu:))

reklama
Mnie lekarka wpisuje skończone tc - szczerze mówiąc dla mnie to nie ma większego znaczenia, ważniejsze jest, że trzyma się jednej wersji i wiem której ;-) .
Galaxia - szpital na pewno posiada ewuś, skoro teraz nawet najmniejsze placówki ewusia posiadają - ale na wszelki wypadek możesz poprosić w sierpniu o dokument zus rmua z lipca do okazania :-) (mnie się nie czepiają teraz jak okazuję grudniowy ;-) )
 
dziewczyny dziwne mam pytanie, w jakiej pozycji zasypiacie :eek: ja nie dam rady spać na plecach ani na bokach, zasypiam jedynie na brzuchu, o dziwo jeszcze dam radę, mam nadzieję że młodego nie uduszę :sorry:
 
Ja staram sie na boku ale bardzo czesto budze sie moze nie na brzuchu ale tak miedzy bokiem a brzuchem i tak jest dla mnie najwygodniej... mam nadzieje, ze fasoli za bardzo nie gniote:p Bo bebzun to juz konkretny:p
 
Ja zasypiam na "pół boku"/"pół brzuchu" ;) Ale budzę się zawsze na plecach, chociaż przed ciążą nigdy na plecach nie spałam! Myślę, że to przez ten ból piersi...:(
 
Ja spię jak annie, pół bok/pół brzuch, nie wiem jak przetrwam ciążę, bo nie lubie spać na boku, mam nadzieję, że instynkt zadziała:)
jak bylam w szpitalu, połozna instruowała jakąś dziewczynę w zaawansowanej ciąży, że ma spać na boku - i nie ważne na którym, że niby lepiej na lewym, bo chodzi o pracę serca, ale jak jej wygodnie na prawym, to nie musi sie az tak kontrolować, żeby sie nie obrócic.
 
reklama
ja też śpię na pół boku/ pół brzuchu a w nocy się różnie budzę raz na plecach raz na boku. Jak już brzuszek będzie przeszkadzał to sam instynkt nas nakieruje jak mamy spać ;D
 
Do góry