reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

100 pytań do... :-)

A kiedy się przeskakuje w taki fotelik?? Jak już dziecko samodzielnie dobrze siedzi??
malinkoo ja będę czekać aż Zosia dobije do tych 9 kg i przełożymy ją do tego większego, mam wrazenie że jest wygodniej...nie pamiętam dokładnie kiedy Hance kupilismy ten wiekszy fotelik, ale wiem ze tylko jak zaczeło byc zimno i trzeba było kurtkę ubrać a potem kombinezon w zimie to szlak mnie trafiał bo pomimo że wagowo się jeszcze mieściła to miała strasznie ciasno:(
 
reklama
malinkoo ja będę czekać aż Zosia dobije do tych 9 kg i przełożymy ją do tego większego, mam wrazenie że jest wygodniej...nie pamiętam dokładnie kiedy Hance kupilismy ten wiekszy fotelik, ale wiem ze tylko jak zaczeło byc zimno i trzeba było kurtkę ubrać a potem kombinezon w zimie to szlak mnie trafiał bo pomimo że wagowo się jeszcze mieściła to miała strasznie ciasno:(
no ja tez tak myślę, że jak przyjdzie pora na grubsze ubrania to te nasze foteliki będą za małe
 
Dzięki, czyli gdzieś we wrześniu trzeba będzie dokonać zakupu, wtedy akurat Jasiek już na bank będzie miał z 9 kilo no i powinien już siedzieć samodzielnie :)
 
patik - my przy dwóch dziewczynkach i dwóch samochodach mamy...uwaga! 6 fotelików:szok: i wszystkie kupowaliśmy, 2 kołyski, dwa 9-18 i dwa 15 - 36:blink:

pabella - najlepiej kupić fotelik z mniejszym przedziałem dobrej firmy;-) te testy są naciągane trochę, nie ma się co tak sugerować nimi do końca
w przystępnej cenie i sprawdzone są rammati

a maxi cosi to już fiu fiu górna półeczka!

malina - dziecko nie musi całkiem samodzielnie siedzieć bo te 9-18 mają regulowaną pozycję i jedna z nich jest półleżąca
 
patik - my przy dwóch dziewczynkach i dwóch samochodach mamy...uwaga! 6 fotelików:szok: i wszystkie kupowaliśmy, 2 kołyski, dwa 9-18 i dwa 15 - 36:blink:
my zawsze przekładaliśmy fotelik jak wymienialiśmy sie opieką nad Hanką... mam rozumieć że dla Helenki macie i ten od 9 kg, i ten największy??? chyba jakas promocja była co?:-D
 
Ja mialam (mam) dla Olafa Britax Evolva i moge szczerze polecic. Co prawda sa drogawe,ale to wydatek rozlozony na lata bo sa od 9 do 36 kg chyba...
 
Jak Elcia pójdzie w mamę, to w takim foteliku do 36 kg, to jeszcze w liceum mogłaby jeździć hihihihih. Ja dopiero na studiach przytyłam pod 40, a jakies 2 lata temu tą 40 przekroczyłam ;)
 
reklama
Do góry