reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

.

reklama
Kochana, w tym wypadku albo długie włosy albo wszy. Jeśli grzebień nie daje rady to należy włosy obciąć. Inaczej wszy się przeniosą na cała rodzine i mina tygodnie zanim się ich pozbędziesz. Włosy nie oczy, odrosną a wszy jak się zgromadzą to potrzeba drastycznych metod, żeby się ich pozbyć.
 
A co ma kolor włosów do ich rozczesywania??
Ja za czasów młodości też miałam długie rozjaśniane włosy i czesałam je normalnie 🤷‍♀️

PS Są specjalne preparaty przeznaczone do zwalczania wszy w przypadku długich włosów.
 
Do góry