reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.

Dołączył(a)
18 Czerwiec 2021
Postów
2
Witam, nie wiem czy to moze być ciąża czy było to poronienie, spozniala mi sie miesiaczka 5 dni zanim zaczęłam plamic zrobiłam test ktory dopiero po dłuższym czasie pokazal druga blada kreseczke byl to test bardzi czuły miesiaczke miałam troche skapszy niz zwykle i o 1 dzien krótszy normalnie 3 a teraz 2, wykonalam kolejny zwykly test dzien po miesiaczce wyszedl negatywny, pytanie czy to bylo poronienie czy zwykly test mogl nie wykryc ciazy :)
Jestem ciekawa co wy sadzicie, do gina ide w przyszlym tyg :)
 
reklama
Witam, nie wiem czy to moze być ciąża czy było to poronienie, spozniala mi sie miesiaczka 5 dni zanim zaczęłam plamic zrobiłam test ktory dopiero po dłuższym czasie pokazal druga blada kreseczke byl to test bardzi czuły miesiaczke miałam troche skapszy niz zwykle i o 1 dzien krótszy normalnie 3 a teraz 2, wykonalam kolejny zwykly test dzien po miesiaczce wyszedl negatywny, pytanie czy to bylo poronienie czy zwykly test mogl nie wykryc ciazy :)
Jestem ciekawa co wy sadzicie, do gina ide w przyszlym tyg :)
Po prostu przesunął ci się cyklz skoro test pokazał negatyw b
 
Witam, nie wiem czy to moze być ciąża czy było to poronienie, spozniala mi sie miesiaczka 5 dni zanim zaczęłam plamic zrobiłam test ktory dopiero po dłuższym czasie pokazal druga blada kreseczke byl to test bardzi czuły miesiaczke miałam troche skapszy niz zwykle i o 1 dzien krótszy normalnie 3 a teraz 2, wykonalam kolejny zwykly test dzien po miesiaczce wyszedl negatywny, pytanie czy to bylo poronienie czy zwykly test mogl nie wykryc ciazy :)
Jestem ciekawa co wy sadzicie, do gina ide w przyszlym tyg :)
Testów nie odczytuje się po czasie. Przy 5 dniach spóźnienia raczej kreska byłaby widoczna o czasie i nie blada. Więc to po prostu spóźniony okres.
 
Na każdym teście w instrukcji masz napisane, że nie należy odczytywać wyniku testu po czasie dłuższym niż np. 3 minuty, dlatego że później zachodzą w nim reakcje chemiczne przez które test może pokazać wynik fałszywie pozytywny.
Miesiączka może się spóźnić, może też być krótsza i bardziej skąpa i jest to całkowicie normalne.
 
reklama
Teoretycznie jest jakaś szansa, że to była biochemiczna (skoro niby była druga kreska, choć pytanie jaka, bo jak po długim czasie, to wyszła pewnie fabryczna), ale wtedy raczej miesiączka byłaby bardzo bolesna i na pewno dłużej by trwała niż 2 dni. Także po prostu miałaś spóźniony i krótszy okres. Może miałaś cykl bezowulacyjny? Też tak może być.
 
Do góry