ewa1109
Fanka BB :)
Hejka jak tam u was macie jakies objawy,?mnie dopadł stres bo w kwietniu poroniłam puste jajo w okolicach 5tyg ustały objawy tzn miała tkliwość piersi i tak przez prawię miesiąc jeździłam na kontrolne USG i doszło do poronienia.teraz jestem W5+2 i piersi jakby mniej bola plamien póki co nie mam ale mam stres że znowu historia się powtórzy