reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

28 tc a hałas

Dołączył(a)
14 Grudzień 2022
Postów
3
Hej, mam pytanie, jestem w 28 tygodniu ciąży, 3 dni temu byłam na hali sportowej i akurat przechodziłam obok dużego głośnika kiedy ktoś nagle puścił z niego bardzo głośno muzykę, mocno się wystraszyłam i oczywiście od razu stamtąd poszłam. Normalnie odczuwam ruchy dziecka w brzuchu. Moje pytanie czy mogło to jakoś zaszkodzić małej w brzuchu? Albo czy na tym etapie ciąży mogła się wystraszyć i zrobić smółkę? Możliwe, że panikuję, jest to moja druga ciąża, pierwszą niestety straciłam w 11 tyg i jestem teraz lekko przewrażliwiona 🥺
Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie wydaje mi się, aby była taka możliwość.
Dzieci mają dość mocno stłumiony dźwięk w brzuchu ( tak jak Ty jesteś na basenie i nurkujesz to inaczej słyszysz dźwięki).
Ja w ciaży jestem bardzo wrażliwa na dźwięki, prawie każdy większy mnie wystrasza, także nie wydaje mi się, aby to tak szkodziło maluchom ;)
 
Nie wydaje mi się, aby była taka możliwość.
Dzieci mają dość mocno stłumiony dźwięk w brzuchu ( tak jak Ty jesteś na basenie i nurkujesz to inaczej słyszysz dźwięki).
Ja w ciaży jestem bardzo wrażliwa na dźwięki, prawie każdy większy mnie wystrasza, także nie wydaje mi się, aby to tak szkodziło maluchom ;)
Dziękuję 😊
 
Byłam kiedyś na koncercie, miałam miejsce na płycie a obok mnie stała dziewczyna w zaawansowanej ciąży. 🤔 Nie kojarzę zakazu wstępu na koncerty dla kobiet w ciąży. Pewnie gdyby było to groźne (jak np. spożywanie alkoholu) to by taki zakaz był :)
 
Do góry