reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

28dc progesteron 15,5

Marianna728

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
28 Wrzesień 2020
Postów
102
Witajcie, staramy się o drugie dziecko od maja 2020. Na razie bezskutecznie, brak owulacji, niski progesteron w każdej fazie (między 0,78-0,82). Piłam dwa miesiące zioła ojca sroki nr 3 do 17dc pózniej od 18 brałam duphaston 2x1 od 3 miesięcy. W tym cyklu jakoś jest inaczej. Od 26-28 miałam plamienia taka Kawa z mlekiem, 28 dc zrobiłam progesteron wynik 15,5 :) co mnie cieszy, znaczy że coś się ruszyło. Dzisiaj mam 29 dc i Plamienia się skończyły 🙄 martwię się, że znowu coś nie tak... Plamiłam zawsze przed okresem z dnia na dzień coraz bardziej, a teraz... 🙄 Moje cykle 32 dniowe.
 
reklama
A próbowałaś zrobić test? Co prawda jeszcze 3 dni do terminu@, ale jeżeli
mialas delikatne plamienie to być może było to plamienie implantacyjne.
 
Oby się udało :) chociaż wg laboratorium w 1 trymestrze ciąży progesteron powinien być powyżej 29,6
 
Wiesz co tak dokładnie to nie znam się na normach, ale tak czysto teoretycznie jeżeli dopiero była implantacja, a hormony ruszają dopiero po zagnieżdżeniu, to bardzo możliwe że progesteron dopiero wzrośnie. Najlepiej zrób za dwa trzy dni test lub betę 🙂 trzymam kciuki. Daj znać czy się udało 🙂
 
Dzisiaj 30 dc niestety test negatywny. Zaczynam się martwić, bo wczoraj wieczorem wyleciała mi bezbarwna wydzielina z sutków. Po stosunku miałam plamienia które znowu ustępują pomału. Sama nie wiem. Okres mam mieć 6.02 okaże się. Test w poniedziałek powinien powiedzieć już prawdę :)
 
Dzisiaj 30 dc niestety test negatywny. Zaczynam się martwić, bo wczoraj wieczorem wyleciała mi bezbarwna wydzielina z sutków. Po stosunku miałam plamienia które znowu ustępują pomału. Sama nie wiem. Okres mam mieć 6.02 okaże się. Test w poniedziałek powinien powiedzieć już prawdę :)
Ja bym na twoim miejscu zrobiła betę z krwi 🙂
 
No właśnie boję się 😂 serio. Wyciek z piersi źle wróży 😪 może prolaktyna za wysoka 🙄 ale chyba po pracy skocze na betę przynajmniej będzie czarno na białym... Nie będę wróżyła z kart tylko się dowiem jestem czy nie jestem 🤔
 
reklama
Do góry