reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

3 ciąża

Dołączył(a)
13 Styczeń 2021
Postów
4
Cześć dziewczyny.
Która z Was jest w 3 ciąży. Jak to przechodzicie. Jak jest z wychowaniem dzieci? U mnie wyszło tak że najstarsza córka ma 12 lat , młodsza kończy w czerwcu 6 lat. Przewidywany termin porodu wrzesień. Bardzo dużo obaw
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Która z Was jest w 3 ciąży. Jak to przechodzicie. Jak jest z wychowaniem dzieci? U mnie wyszło tak że najstarsza córka ma 12 lat , młodsza kończy w czerwcu 6 lat. Przewidywany termin porodu wrzesień. Bardzo dużo obaw
Hej. Ja rok temu w styczniu urodziłam synka 😉
Różnica między najstarsza córa jest 11l, średnia 7.
3ciaza totalne zaskoczenie.
Jest ciężko bo młody bardzo wymagający, ale dziewczyny duże i dużo pomagają.
Dużo mniej czasu mam dla średniej która Iklase zaczęła we wrześniu ale w sumie chociaż nauczyła się samodzielności i doskonale sobie radzi z wszystkim bez mojej pomocy.

Dasz radę 😋
 
Ja jestem aktualnie w 35 tygodniu 3 ciąży. Nie wiem jeszcze jak to będzie i jak to wszystko pogodzę. Domu mam4,5 letnia córkę i synka 15 miesięcznego. Łatwo nie będzie zapewne ale musimy dać radę 🙂
 
Cześć dziewczyny.
Która z Was jest w 3 ciąży. Jak to przechodzicie. Jak jest z wychowaniem dzieci? U mnie wyszło tak że najstarsza córka ma 12 lat , młodsza kończy w czerwcu 6 lat. Przewidywany termin porodu wrzesień. Bardzo dużo obaw
Ja też trzecia ciąża z terminem na wrzesień. Najstarsza córka 13 lat, synek półtorej roku. Ostatnia ciąża nieplanowana więc są obawy, ale wierze, że sobie poradzimy, innego wyjścia nie ma. Jak widać nie my pierwsze i nie ostatnie. U ciebie większa różnica wieku to starszaki już więcej zrozumieją, pomogą. U mnie było ulgą, że mogłam chociaż na chwilę zostawić syna ze starszą córka, żeby wyjść np. do toalety.
 
Cześć dziewczyny.
Która z Was jest w 3 ciąży. Jak to przechodzicie. Jak jest z wychowaniem dzieci? U mnie wyszło tak że najstarsza córka ma 12 lat , młodsza kończy w czerwcu 6 lat. Przewidywany termin porodu wrzesień. Bardzo dużo obaw
Hej
Ja w listopadzie urodziłam 3 dziecko moją wymarzoną córeczkę bo mam dwóch synów 16 i 6 lat powiem Ci ze mimo ze są to już duże dzieci to nie jest łatwo nie mam wogole czasu dla siebie bo malutka jest bardzo wymagającym dzieckiem w przeciwieństwie do chłopaków. Ale jakoś daje rade i jestem przeszczesliwa że ją mam 🥰 będzie dobrze zobaczysz my kobiety to zawsze musimy dać radę, bo kto jak nie my 😚😉
 
Do góry