reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

3 dni do miesiączki.

Noelia28

Aktywna w BB
Dołączył(a)
11 Styczeń 2019
Postów
91
Hej :) Jestem tu nowa.
Za 3 dni powinnam dostać miesiączkę a wczoraj zrobiłam test i wyszedł negatywny ( wiem, wiem może być za wcześnie).
Miesiąc temu się nakręciłam i byłam wręcz pewna, że jestem w ciąży no ale nie byłam...

Boje się zrobić kolejny test ( więc czekam do terminu miesiączki - a mam je zawsze regularnie )
Według apki owulacja wypadała na 31.12 ( miałam ból jajnika ) i wtedy było przytulanko.
Od dnia dzisiejszego mam bóle brzucha, i lekko obrzmiałe piersi i to wszystko.
Napisałam, żebyście opisały wasze pierwsze objawy, kiedy wam wyszedł test ?
Mam 28 lat ( zaraz 29 ) i 0 dzieci na koncie :D

Zostały 3 dni, i mam nadzieje że nie doczekam sie okresu.
Trzymajcie kciuki.
Noelia.
 
reklama
Ciężko jest przy staraniach czekać na ten moment czy przyjdzie okres czy to wkońcu upragniona ciąża. Mi teraz test wyszedł jasna kreska 5 dni przed okresem a i tak czekałam jak na szpilkach czy jednak i tak nie dostanę okresu. Niestety trzeba dużo cierpliwości.;)
 
Hej. Mi właśnie wyszła jasną kreska ale pojawiła się po kilku minutach, nie wiem czy test jest ważny czy traci ważność po kilku minutach.
 
Ciężko jest przy staraniach czekać na ten moment czy przyjdzie okres czy to wkońcu upragniona ciąża. Mi teraz test wyszedł jasna kreska 5 dni przed okresem a i tak czekałam jak na szpilkach czy jednak i tak nie dostanę okresu. Niestety trzeba dużo cierpliwości.;)

GRATULUJĘ :) Ale jeśli u mnie nie wyszło 4 dni przed a u Ciebie 5 pzred już pokazał to zaczynam się martwić...
 
Jutro miałam mieć okres

Nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać. Ja 4 dni przed okresem nie miałam nawet cienia drugiej.. :( dlatego czekam cierpliwie do terminu miesiączku. Korci mnie żeby zrobić już test ale boje się rozczarowania.
Brzuch boli cały dzien no ale właśnie jak na miesiączkę.. sama nie wiem.
 
Ale to róźnie kobietom wychodzi nawet na Internacie jest tyle historii że przed okresem nic nie wychodzi. Zależy kiedy była owulacja. To moja druga ciąża i w tamtej miałam objawy przed okresem a zrobiłam dopiero po bo nie skojarzyłam faktów. Myślałam, że w tej to już bez testu rozpoznam. To test mi wyszedł przed okresem a objawów zero. Jeszcze bolał mnie brzuch jak na okres i się zastanawiałam co się dzieje. A robiłam jeszcze dzień wcześniej 6 dni przed okresem bo miałam dużo takich pasków gratisów z allegro i mi nic nie pokazał a następnego dnia już Tak. Więc naprawdę różnie to bywa.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiem, wiem :) Każda z nas ma inaczej. Z apki wynika ,że owulacja była 31. 12. ale czy się przesunęła to tego nie wiem. Wiem, na pewno że miałam w ten dzień mocne kłucie jajnika.
Za 3 dni się wszystko wyjaśni.
 
Do góry