reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

3-miesięczne dziecko nie chce jeść.

Rozwiązania
0
Witam. Moja córka ma 15 tygodni. Martynka od samego początku ma problemy z brzuszkiem. Kolki i zaparcia pojawiły się bardzo szybko. Dlatego zmieniliśmy jej mleko na Bebiko Comfort, przeciw kolkom i zaparciom, i to rozwiązało problem z kupką. Niestety około 8 tygodnia życia pojawił się problem z jedzeniem. Martynka nie domaga się jedzenia, a jak już zaczyna jeść to z płaczem, bierze kilka łyków, po czym zaczyna jej się przelewać w brzuszku i zaczyna krzyczeć, pomaga doraźnie włączenie suszarki, ale nie zawsze. Do tego dochodzą wzdęcia i bolesne, śmierdzące bączki. Robiliśmy morfologię, crp, badanie ogólne moczu i wszystko jest w normie. Odwiedziliśmy też laryngologa i zostało wykluczone zapalenie uszu. Dodam jeszcze, że córka nie ma gładkiej cery, buźka jest szorstka w dotyku i pojawiają się małe pryszczyki ale w małych ilościach, głównie na podbródku. Pediatra nie widzi problemu, ponieważ Martynka przybiera na wadze.
Proszę o odpowiedz

reklama
Do góry