reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

3 pozytywne i 1 negatywny

Dołączył(a)
11 Luty 2018
Postów
12
Cześć. Jestem nowa wiec sie przedstawię. Mam 21lat i odkad pamietam mialam problemy z torbielami i nieregularnymi miesiaczkami. Tym razem jednak ostatni okres mialam 3 stycznia, cykle to 35 dni zazwyczaj. Doszlo do stosunku pomiędzy mną a partnerem w polowie zeszlego miesiąca. Miesiaczki nadal nie dostałam ale za to mam non stop wzdety brzuch, przy tym bole miesiaczkowe, takie jak zawsze, klocie, ciagniecie, czasem nawet mocniejsze. Caly czas kotluje mi sie w brzuchu, jem i jem a nie czuje tej sytości. Piersi bola jak oszalałe, są bardzo napuchnięte. W nocy nie moge zasnąć za to za dnia non stop jetem senna. Zrobilam 4 testy z innych firm, przed wczoraj 2 i wczoraj dwa. Na kazdym z nich pojawila sie druga kreska bardzo blada. Natomiast na wczorajszym wieczornym tescie nic nie wyszlo. Czy te wzdecia, brak okresu i te blade kreski mogą być wynikiem jakiegos torbiela? Czy ktoras z was miala podobnie? Pozdrawiam..
 
reklama
Idź na bhcg do laboratorium. Koszt Ok 30zl. Nie musi być rano i nie musisz być na czczo. Dobrze powtórzyć po 48 lub 72h i sprawdzić w kalkulatorze przyrostu w necie czy dobrze przyrasta - bo to świadczy o prawidłowym rozwoju ciąży. Do gin tak jak napisała koleżanka wyżej w 6-7tygodniu, chyba, że będziesz miała jakieś niepokojące dolegliwości - silne, bolesne skurcze lub plamienia. I zacznij brać kwas foliowy! Bo to najważniejsze w pierwszych tygodniach.Powodzenia!
 
Nie czytaj glupot bo torbiel nie wytwarza hormonu ciazowego tylko zarodek...
Masz typowe objawy ciazy..bol jak na okres swiadczy o tym ze macica zaczyna rosnac..
Piersi tez nie sa objawem torbiela no cos Ty;)
Moja znajoma miala torbiel i jakos nie miala pozytywnego testu..Na pewno jestes w ciąży!
Idz zrob jutro beta hcg chyba ze dzisiaj masz czynne laboratorium;)
 
Dziękuję. Jednak bardziej boje sie ze to torbiel.. czytalam ze daje takie same objawy i ma wplyw na wynik testu
Nic się na razie nie bój i nie stresuj. Idź spokojnie na betę i myśl pozytywnie. Nie znam nikogo kto miał wzrost bhcg przy torbielu choć tak ponoć może być przy niektórych torbielach, ale do tego masz silny ból piersi co raczej wskazuje na wzrost progesteronu :-) wyluzuj się, zbadaj poziom hormonu i jego wzrost- bo nawet przy torbielu on nie będzie rósł tak jak w ciąży.
 
reklama
Nic się na razie nie bój i nie stresuj. Idź spokojnie na betę i myśl pozytywnie. Nie znam nikogo kto miał wzrost bhcg przy torbielu choć tak ponoć może być przy niektórych torbielach, ale do tego masz silny ból piersi co raczej wskazuje na wzrost progesteronu :-) wyluzuj się, zbadaj poziom hormonu i jego wzrost- bo nawet przy torbielu on nie będzie rósł tak jak w ciąży.
Żadna torbiel nie daje pozytywnego wyniku testu. Hcg wytwarzane jest tylko w ciąży lub przy nowotworach.
 
reklama
1 test robiłam kolo godziny 15, nastepny o 16 i wyszly w obu przypadkach blade dwie kreski. Następny robilam rano i rowniez dwie kreski i ta druga bladziutka. Popoludniu tez blada, a wieczorem nic.. wlasnie na ulotce tez pisalo ze moga to byc torbiele a ze często je miałam i rowniez przy nich mialam takie wzdecia i bole ze hej to bardziej stawialam na nie. Dzięki wielkie tak czy owak
 
Do góry