reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

30 tc dolegliwości

Ja mam wszystko więc nie muszę się martwy tylko oktanisept muszę kupić ale to czas jeszcze
Też masz czasami nawracające mdłości? Ja od paru dni mam tak że wieczorem czy to rano mam mdłości ale przechodzą po godzinie czasu.. Ciekawe dlaczego ehh w piątek mam giną se z nim trochę pogadam :)
 
reklama
Cześć i jak tam? :) dziś mnie coś blokuję z wzięciem głębszego oddechu. Aż czuje taki ból/dyskomfort w plecach przy wdechu. :) ehh 9dni i zaczynam 8 miesiąc ciąży 💪💪💪 :) czy teraz do końca ciąży będę czuła ten ból w plecach przy wdechu oraz nie będę mogła wziąć głębokiego oddechu swobodnie czy tylko na siłę? Bo nie powiem niepokoi mnie to :)
 
Cześć i jak tam? :) dziś mnie coś blokuję z wzięciem głębszego oddechu. Aż czuje taki ból/dyskomfort w plecach przy wdechu. :) ehh 9dni i zaczynam 8 miesiąc ciąży 💪💪💪 :) czy teraz do końca ciąży będę czuła ten ból w plecach przy wdechu oraz nie będę mogła wziąć głębokiego oddechu swobodnie czy tylko na siłę? Bo nie powiem niepokoi mnie to :)
Hejo !
Mdłości miewam czasem wieczorami ale wydaje mi się że to dlatego że mała bombarduje kopniakami żołądek 🙂
Bólu przy oddychaniu nie mam ale od początku ciąży takie wrażenie jakbym miała za mało powietrza. Tak ciężko się oddycha.
Kilka razy w nocy złapał mnie okropny ból w okolicach nerek, tak przykregoslupowo, aż musiałam spać na siedząco. Byliśmy z chłopem w szkole rodzenia i pokazała położna różne ćwiczenia relaksacyjne i oddechowe dla ciężarówek i serio pomagają na wszystkie dolegliwość. No i nauczyła starego jak mnie masować więc go wykorzystuje 😁 poszukaj sobie na YouTube takich ćwiczeń może i Tobie pomoże :) a może coś z ciśnieniem ? Mierzysz sobie ?
Zgarnelam dziś od siostry osiem pudeł z ubrankami na 0-6miesiescy więc czeka mnie po weekendzie przebieranie tego i prasowanie 🙆
W piątek robiłam krzywa cukrowa 🤢 i USG. I po raz kolejny mała sobie ssała stopę 😁 no i przez to prezentowała wyraźnie swoja cipcioche więc 100 procent baba :D
U Ciebie już wiadomo kogo nosisz w brzuszku ? 🙂
 
Hejo !
Mdłości miewam czasem wieczorami ale wydaje mi się że to dlatego że mała bombarduje kopniakami żołądek 🙂
Bólu przy oddychaniu nie mam ale od początku ciąży takie wrażenie jakbym miała za mało powietrza. Tak ciężko się oddycha.
Kilka razy w nocy złapał mnie okropny ból w okolicach nerek, tak przykregoslupowo, aż musiałam spać na siedząco. Byliśmy z chłopem w szkole rodzenia i pokazała położna różne ćwiczenia relaksacyjne i oddechowe dla ciężarówek i serio pomagają na wszystkie dolegliwość. No i nauczyła starego jak mnie masować więc go wykorzystuje 😁 poszukaj sobie na YouTube takich ćwiczeń może i Tobie pomoże :) a może coś z ciśnieniem ? Mierzysz sobie ?
Zgarnelam dziś od siostry osiem pudeł z ubrankami na 0-6miesiescy więc czeka mnie po weekendzie przebieranie tego i prasowanie 🙆
W piątek robiłam krzywa cukrowa 🤢 i USG. I po raz kolejny mała sobie ssała stopę 😁 no i przez to prezentowała wyraźnie swoja cipcioche więc 100 procent baba :D
U Ciebie już wiadomo kogo nosisz w brzuszku ? 🙂
No to super będziesz miała co robić i czas ci z leci szybciej przy przebieraniu ciuszków 😁 przesunęli mi wizytę na piątek za tydzień 😒 mam nadzieję że moja dzidzia też się pokaże jakoś tam :) bo teraz to tylko czuje ze to chłopiec i w miarę na połówkowym było widać niby jąderka ale nie wiadome jednak lekarz mówił bo czasami wyglądają jak wargi sromowe gdy są rozpulchnione. Dopadła mnie dziwna dolegliwość. Pamiętam że na m początku ciąży miałam wrażenie ciała obcego w gardle lekarz mówił że to przez to że przełyk się rozluźnia i teraz znowu czuje ale nie tyle co w przełyku ale tak jakby na końcu gardła i trochę od zatok jakby ciało obce odchrzakuje i nic.. Się zastanawiam czy to może nie przez to że dziecko teraz uciska przeponę i żołądek a to z kolei zweza przełyk przecież.. Hmm co o tym sądzisz? Spotkałaś się z tym? Pamiętam jak kiedyś koleżanka mi mówiła że czuję ciało obce w gardle ale było to wlabsie tylko w 1 trymetrze a ja w 3 teraz to trochę panikuje, przez to czuje zatkany nos jakby.. Ale nie chce ciągle do laryngologa chodzić byłam 3 lub 4 razy w ciągu 3 miesięcy i wszystk obyło ok nie chce iść znowu bo se pomyślą że jakaś wariatka 😁😁
 
Tak! Takie uczucie że coś stoi w gardle. Zwłaszcza jak się położę Już przywykłam do tego. :)
To trzymam kciuki żeby w końcu zaprezentowała dzidzia swoje wdzięki 😁
Ja za to mam strasznie sny codziennie. I to takie mega głupoty w dodatku .
 
Tak! Takie uczucie że coś stoi w gardle. Zwłaszcza jak się położę Już przywykłam do tego. :)
To trzymam kciuki żeby w końcu zaprezentowała dzidzia swoje wdzięki 😁
Ja za to mam strasznie sny codziennie. I to takie mega głupoty w dodatku .
No fajnie byłoby gdyby się pokazało :) od rana mam ucisk w klatce piersiowej...
 
Pewnie sprubuj ale nie jest to łatwe. W tej ciąży doznałam to co są wzdęcia i miewam je codziennie akurat puki co dziś nie ale jak je mam to nawet wstać z łóżka ciężko jest.. A co dopiero jakieś ćwiczenia oddechowe robić :)
 
Cześć i jak tam? :) dziś mnie coś blokuję z wzięciem głębszego oddechu. Aż czuje taki ból/dyskomfort w plecach przy wdechu. :) ehh 9dni i zaczynam 8 miesiąc ciąży 💪💪💪 :) czy teraz do końca ciąży będę czuła ten ból w plecach przy wdechu oraz nie będę mogła wziąć głębokiego oddechu swobodnie czy tylko na siłę? Bo nie powiem niepokoi mnie to :)

Ja miałam problemy z oddychaniem tylko jak leżałam na plecach takto nie bylo zle, ale często np. Robiło mi sie slabo i ciemno przed oczami, musialam usiąść i pooddychać głębiej
 
reklama
Do góry