reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

4 miesięczne niemowle odmawia picia z butelki

Wiem przecież. Żartuje;) czyli co? Radzicie poczekac?

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
W listopadzie będzie miał już rok, więc nawet jak nie odstawi się od piersi to pierś rano i po powrocie a przez te 7 godzin plus dojazd przeżyje na innym jedzeniu - kasza na drugie śniadanie, potem zupa, obiad i podwieczorek. Jedyny minus to taki że przy nieregularnym karmieniu laktacja szybko siada - ja pracowałam na zmiany raz rano, raz wieczorem i efekt był taki że po dwóch miesiącach dziecko praktycznie samo się odstawiło- tylko noce zostały, a z tego to już ja sama chciałam zrezygnować.
 
reklama
Do góry