reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

4 tydzień i wodniste upławy

19kamila96

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Maj 2022
Postów
155
Cześć. Jestem w 4 tygodniu ciąży. Od początku mam białe plamienia ale delikatne bardzo i czasem mam wodniste upławy że mam aż majtki mokre. Nie mam tych upławów codziennie...
Zaczęły mnie one niepokoić. Czy to normalne na początku ciąży?
 
reklama
Cześć. Jestem w 4 tygodniu ciąży. Od początku mam białe plamienia ale delikatne bardzo i czasem mam wodniste upławy że mam aż majtki mokre. Nie mam tych upławów codziennie...
Zaczęły mnie one niepokoić. Czy to normalne na początku ciąży?
No jeśli tam nie ma krwi czy nie jest to brązowe, to ok, jeśli nie masz jakiegoś swędzenia objawów infekcji, to dobrze. Właśnie w ciąży tak jest że tej wydzieliny jest więcej, ja też mam biała taka i czasem czuję że mi mokro po prostu, ale to hormony. Raczej ok, aczkolwiek jak bardzo się niepokoisz możesz udać się do ginekologa.
 
Miałam tak w ciąży z córka, to nic nadzwyczajnego - cały czas myślałam, że to okres leci, ale nie 😂 Nie przyszedł i pożegnaliśmy się na długi czas 😝
 
W ciazy produkcja sluzu jest zwiekszona. Raz moze on byc bialy, kremowy, gestszy, ale czesto jest tez rzadki, przezroczysty. Poki nie ma swedzenia, pieczenia, nieprzyjemnego zapachu, grudek to wszystko jest ok.
 
Cześć. Jestem w 4 tygodniu ciąży. Od początku mam białe plamienia ale delikatne bardzo i czasem mam wodniste upławy że mam aż majtki mokre. Nie mam tych upławów codziennie...
Zaczęły mnie one niepokoić. Czy to normalne na początku ciąży?
Dokładnie tak jak dziewczyny piszą. Też tak mam od początku ciąży, obecnie 30tc i wszystko jest ok.
 
Trochę mnie uspokoiłyście. Bo dziś masakra połowa majtek mokrych. Po południu mi się tka ruszyło.
Miałam tak kilka dni przed infekcją. Może przypadek, może faktycznie u mnie to był zwiastun infekcji.Jest to u wielu normalne w ciąży, u mnie raczej nie🙂 W każdym razie obserwuj. Jak zacznie zmieniać kolor albo pojawi się uczucie dyskonfortu albo pojawi się swędzenie i pieczenie to konieczny ginekolog. Jak nic z tego się nie podzieje, to spokojnie poczekaj na wizytę i wtwdy możesz podpytać. Jesteś na początku drogi. Przez kolejne miesiące wiele razy jeszcze będziesz się zastanawiała, czy coś jest normalnym objawem ciąży, czy powodem do niepokoju🙂
 
Miałam tak kilka dni przed infekcją. Może przypadek, może faktycznie u mnie to był zwiastun infekcji.Jest to u wielu normalne w ciąży, u mnie raczej nie🙂 W każdym razie obserwuj. Jak zacznie zmieniać kolor albo pojawi się uczucie dyskonfortu albo pojawi się swędzenie i pieczenie to konieczny ginekolog. Jak nic z tego się nie podzieje, to spokojnie poczekaj na wizytę i wtwdy możesz podpytać. Jesteś na początku drogi. Przez kolejne miesiące wiele razy jeszcze będziesz się zastanawiała, czy coś jest normalnym objawem ciąży, czy powodem do niepokoju🙂
Wiesz co ja miałam takie upławy od początku, od 3 tygodnia. Dlatego też podejrzewałam ciążę bo nigdy takich nie miałam. I mam do tej pory takie upławy. Biały śluz ok ale te wodniste upławy zaczęły mnie niepokoić.
 
reklama
Wiesz co ja miałam takie upławy od początku, od 3 tygodnia. Dlatego też podejrzewałam ciążę bo nigdy takich nie miałam. I mam do tej pory takie upławy. Biały śluz ok ale te wodniste upławy zaczęły mnie niepokoić.
Jak tylko taka woda Cię niepokoi to ja bym na spokojnie na tym etapie czekała na wizytę u lekarza. Jak coś jeszcze, to zawsze.warto skonsultować wcześniej🙂
 
Do góry