reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

5 lat starań

Ko Jana u mnie jest ok 8 lat lacznie. 6 lat sex bez zabezpieczenia z mężem potem 2lata z kalendarzykiem sami próbowaliśmy a teraz od początku roku jesteśmy pod kontrolą kliniki i jestem aktualnie na 1 stymulowanym cyklu
To życzę powodzenia[emoji120] i trzymam kciuki[emoji173]
U Nas jest problemem czynnik meski, ale juz w miare ogarnelismy temat, i teraz ciąża powinna być bez problemu, no chyba ze mam niedrozne jajowody, i dlatego nie chce zaskoczyć[emoji19]
Ale juz mam skierowanie na drożność, wiec myślę ze się w koncu uda[emoji173]
 
reklama
Jak wróciłam do domu wczoraj to mi cały czas smutno było dopiero m mnie uspokoil. My już tyle czasu kombinujemy jak wychodowac własną fasolkę a są osoby co sex traktują jak zabawę rozrywkę dla nudy a potem do lekarza z płaczem i usowac. Totalna nieodpowiedzialnosc
Powiem Ci że i mnie na takie coś nóż w kieszeni .
My Kobiety które oddajemy wszystko by mieć to szczęście-inne natomiast ...... Ahhh brak słów ;//
 
Dziewczyny jestem już po wizycie moje pęcherzyki nadal rosną mają 16i 18mm lekarz zadowolony dał mi receptę na zastrzyk z ovitrel żebym sobie w sobotę zrobiła na dzień dziecka :)
Boże jestem przrszczesliwa.
 
Dziewczyny jestem już po wizycie moje pęcherzyki nadal rosną mają 16i 18mm lekarz zadowolony dał mi receptę na zastrzyk z ovitrel żebym sobie w sobotę zrobiła na dzień dziecka :)
Boże jestem przrszczesliwa.
Suuuuuper!!!!!!! Z niecierpliwością czekam na dalszy rozwój sytuacji !!!
 
Ciąża jak nic! Nie będę jeszcze gratulować, żeby nie zapeszyć, ale na teście jest ewidentnie druga kreseczka! :)
A ja z kolei mam inne pytanie? Jak czułaś się po Clo? Od dnia owulacji do dziś?
Też jestem na clo drugi cykl i tydzień po owulacji boli mnie podbrzusze.. raz mocniej raz słabiej, ale ogólnie cały czas :(
Hej kochana ? I jak po clo??
 
reklama
Czekam zatem na same dobre wieści ( mam deja vu ;);) )
Nie wiem czy to dobry znak czy nie dziś 19dc a mi jest mokro taki gęsty kislowaty koloru lekko białego mam śluz i trochę pobolewa podbrzusze. Ale boli tak jakbym miała dostać okresu. Nie wiem czy to jakaś fobia czy co. Nigdy nie zwracałam uwagi jak to wygląda u mnie w poszczególne dni cyklu. No ale zobaczymy w czwartek rano do lekarza zobaczymy co powie. Miałaś może jakieś dziwne dolegliwości po clo ?? Nie wiem czemu tak się dzieje
 
Do góry