reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jedna z naszych dziewczyn szuka pomocy dla malutkiego bratanka. Całą historię zamieściła na forum, więc możesz jej zadać pytania. Pomożesz?

reklama

5 latek - napinanie, spinanie

Dołączył(a)
26 Lipiec 2009
Postów
1
Moi Drodzy, Moj 5 latek kiedy w jego otoczeniu coś się zmienia, coś go cieszy - Spina się, wygląda to tak, że prostuje się i wygina rączki, trwa to kilka sekund, byłam z tym rok temu kiedy to się zaczeło u nurologa ale on twierdzi że wszystko w normie tylko dziecko jest wrażliwe i to samo przjedzie, ale nie przechodzi i ... budzi to we mnie wiele niepokoju.
W związku z powyższym czy ktoś z was ma lub miał do czynienia z takim zachowaniem u dziecka?
Chętnie skorzystam z doświadczeń i rad innych rodziców.
Pozdrawiam
 
reklama
Dołączył(a)
11 Wrzesień 2009
Postów
2
Cześć!
Mój synek ma zaburzenia integracji sensorycznej. Pierwsze objawy które nas zaniepokoiły też mogłabym tak określić. (oczywiście to może nie być wcale to) Miał wtedy ok 1 roczku. Ogólnie miał (ma) wiele problemów: opóźniony rozwój mowy podwrażliwość, nadwrażliwość dotykowa słuchowa, nadruchliwość (pracujemy nad tym, efekty są). Najlepiej iść z tym do dobrego neurologa lub psychiatry.
 
Do góry