reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

5 latek - napinanie, spinanie

Dołączył(a)
26 Lipiec 2009
Postów
1
Moi Drodzy, Moj 5 latek kiedy w jego otoczeniu coś się zmienia, coś go cieszy - Spina się, wygląda to tak, że prostuje się i wygina rączki, trwa to kilka sekund, byłam z tym rok temu kiedy to się zaczeło u nurologa ale on twierdzi że wszystko w normie tylko dziecko jest wrażliwe i to samo przjedzie, ale nie przechodzi i ... budzi to we mnie wiele niepokoju.
W związku z powyższym czy ktoś z was ma lub miał do czynienia z takim zachowaniem u dziecka?
Chętnie skorzystam z doświadczeń i rad innych rodziców.
Pozdrawiam
 
reklama
Cześć!
Mój synek ma zaburzenia integracji sensorycznej. Pierwsze objawy które nas zaniepokoiły też mogłabym tak określić. (oczywiście to może nie być wcale to) Miał wtedy ok 1 roczku. Ogólnie miał (ma) wiele problemów: opóźniony rozwój mowy podwrażliwość, nadwrażliwość dotykowa słuchowa, nadruchliwość (pracujemy nad tym, efekty są). Najlepiej iść z tym do dobrego neurologa lub psychiatry.
 
Do góry