reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

5 tydzień ciąży

Dołączył(a)
29 Kwiecień 2022
Postów
6
Witam dziewczyny ,może któraś z Was miała podobna sytuację .Robiłam test od soboty już 4 razy i za każdym dwie kreski (ta druga bledsza) ,byłam wczoraj u ginekologa i nic nie widać,wypadałoby już 5 tydzień ciąży.Dzisiaj od rana czuję skurcz podbrzusza,raz mocniej raz słabiej tak jakby okres się zbliżał,upławy były lekko różowe rano ,a już nie są .Czy któraś z Pań miała podobna sytuację ?faktycznie jest to ciąża ,czy nie mam co się nastawiać.
 
reklama
Witam dziewczyny ,może któraś z Was miała podobna sytuację .Robiłam test od soboty już 4 razy i za każdym dwie kreski (ta druga bledsza) ,byłam wczoraj u ginekologa i nic nie widać,wypadałoby już 5 tydzień ciąży.Dzisiaj od rana czuję skurcz podbrzusza,raz mocniej raz słabiej tak jakby okres się zbliżał,upławy były lekko różowe rano ,a już nie są .Czy któraś z Pań miała podobna sytuację ?faktycznie jest to ciąża ,czy nie mam co się nastawiać.
Przyrost bety robiłaś? Wiesz kiedy była owulacja?
 
A beta sprawdzona ?
Urządzenia usg wychwytują ciążę gdy beta osiągnie minimalny pułap 1000 a czasami od 1500.
Gdy jej poziom jest niższy to żaden ginekolog nie potwierdzi ciąży jedynie na podstawie kresek.
Nie,nie sprawdzałam bety ale jeśli testy od poprzedniej soboty ciągle pokazują 2 kreski ,to USG nie wykryje ciąży ? Ginekolog kazała mi przyjść za 2 tygodnie
 
Nie,nie sprawdzałam bety ale jeśli testy od poprzedniej soboty ciągle pokazują 2 kreski ,to USG nie wykryje ciąży ? Ginekolog kazała mi przyjść za 2 tygodnie
No tak jak wspomniałam, jeśli beta nie ma odpowiedniego poziomu to żadne urządzenie nie wykryje ciąży.
Widocznie ciąża jest jeszcze na tyle młoda że jej jeszcze nie widać.
Ja w 6t miałam pęcherzyk, a w 8 w sumie dopiero miałam założoną kartę ciąży przy potwierdzonym już biciu serca.
Jeśli wizytę masz za 2tyg a z ciążą wszystko będzie w porządku to wtedy usg już ją wychwyci.
 
A te objawy są normalne ? Jeszcze tydzień temu miałam tak bolące piersi ,że dotknąć się nie dało ,a teraz to tylko brodawki delikatnie bolą przy mocniejszym dociśnięciu.I ten ból podbrzusza z różowymi uplawami
 
reklama
Do góry