reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

:-)

Cześć dziewczyny. Jestem tutaj pierwszy raz. Termin mam na połowę listopada. Prawdopodobnie będę rodziła przez cesarskie cięcie i trochę się tego obawiam. Byłam dzisiaj na badaniu krwi i zmartwilam sie, bo mimo że biorę "żelazo" mam za mało czerwonych krwinek i hemoglobiny i tak jest od początku ciąży.
Mam jeszcze pytanie. Czy znacie może normę glukozy po spożyciu 50g ?

pozdrawiam,
 
reklama
cześć sylwi miło nam Cię poznać :) a skąd jesteś ? cesarskie cięcie wydaje mi się że jest w miarę bezpieczne,będziesz i ty mniej zmęczona i dzidzia.
 
Sylwia77 witamy!!!
Znam opinie dziewczyn, które miały cc i były bardzo zadowolone. Dla mnie minusem w cc jest to, ze trzeba dłużej leżeć w szpitalu. Myślę że nie powinnaś obawiać się.
 
SYLWIO 77 ja tez cie witam na naszych stonkach i mam nadzieje ze bedziesz czula sie z nami dobrze.CC nie jest czyms strasznym mysle ze w niektorych przypadkach tak musi byc i zycie wybiera za nas.Sama nie wiem czy nie bede miala cc bo co prawda wada wzroku jaka mam nie jest w2skazanie do cc ale jestem niska osoba a do tego moj lokatorek jeszcze jest w polozeniu miednicowym(mam nadzieje ze do listopada "stanie na glowie"
 
Tylko wtedy gdy jest miednica zwezona co u niskich osob czasami wystepuje.U bardzo szczuplych i wysokich rowniez ale ja sie tym nie martwie podchodze do tego tak ze jesli bedzie konieczne cc to bedzie a jesli bedzie mi dane rodzic normalnie to bede zadowolona.
 
reklama
Anulka59 a masz wysoką wadę wzroku? Ja jestem krótkowidzem w dodatku z astygmatyzmem ale słyszałam, że cc robi się głównie od 10 wzwyż. I właściwie chodzi tu raczej nie o samą wadę a o odklejającą się siatkówkę.
Moje maleństwo też jest w położeniu miednicowym, ale do listopada jeszcze kupa czasu, 10 razy może się obrócić. :)
 
Do góry