reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

:-)

To fakt ze nasze baki jeszcze nie raz fikna koziolka do listopada wiec jak pisalam tym sie nie martwie.Jesli chodzi o wzrok to jestem dalekowidzem,na lewym oczku mam szkielko +5 dioptri(czy jakos tam) i w tym oku to wada wrodzona wiec mozna bylo podejrzewac ze grozi mi odklejanie siatkowki.Po badaniu u okulistki w karcie ciazy mam wpisane ze "nie ma przeciwskazan do porodu naturalnego"wiec glowa do gory. ;)i ide pozawracac poloznym troche czasu na porodowce(nie ogladna przeze mnie filmu albo sie nie wyspia hi hi)
 
reklama
Slynny szampan bezalkoholowy juz chlodze w lodowce bo przeciez jest tylko jedna stodniowka w ciazy.Tylko dlaczego od swietowania ymigala sie nasza pani sekretarz Klementynka?
 
Heh ;D
Pani Sekretarz Klementynka ma jazdy hormonalne i zero weny do pisania, ale na szampana do Anulki i Maleństwa postanowiła zajrzeć :) Z najlepszymi życzeniami spokojnego doczekania do 38 tygodnia :-* :-* :-* :-* :-*
 
Witam :laugh:

Widze, ze bedziemy razem z Anulką obchodzic studniówke ;), bo mi tez za 3 dni stuknie setka, a potem to juz z górki, tylko ten brzuch tak szybko teraz rosnie hihihi. Pod koniec sierpnia idę na wesele, chyba ubiore sie w worek bo sukienki nie opłaca mi sie kupowac :laugh:

Ale dzisiaj brzydki poranek, mglisty i ponury, a tu trzeba wstawać o 6 brrr, ciezkie jest życie pracujacej przyszłej mamy ;D
 
część dziewczyny!
mogę Was pocieszyć, że ja też muszę wcześnie wstawać i to o 5.15,wcale mi się to nie :).

Wszystkiego Najlepszego z okazji zbliżającej sie 100-dniówki. Powodzenia w II części.
Na szczęście to nie na maj czekamy i nie na maturę. Urodzenie dzidziusia jest o wiele bardziej fascynujące niż wyniki matury :laugh:
Trzymajcie się zdrowo!

Klementynko czasem trzeba mieć mały dołek,żeby była wysoka górka :)
Tylko nie siedź tam na dole za długo pozdrawiam gorąco
Justyna ;D
 
reklama
dodka i justyna kurcze wy naprawdę wcześnie wstajecie!!respect :)
może to i nie matura ale stres chyba większy bo wiadomo że matura nie boli ;) no chyba że ktoś nie zda i tato wleje ;)
Dodka poranek rzeczywiście brzydki ale ja tak wolę :) lepiej to niż te upały,mogę teraz normalnie funkcjonować :) chociaż dziś wychodzę na dwór w mmoich jedynych białych ciążowych spodniach :) po drodze kupię sobie vanish :)
 
Do góry