reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6+3 brak zarodka :(

Lunka85

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Kwiecień 2018
Postów
1 043
Miasto
Kraków
Moje drogie. Ostatni okres 22.09, owulacja najpewniej 4.10. W piątek na usg był widoczny sam pecherzyk ciazowy 1,5cm i ciałko zolte ale nie podała mi lekarka wielkości. Nie dostałam zdjęcia z USG... wczoraj był 6+3 więc już powinno być coś widać. Lekarz też sie zdziwił że pusto :(. Mam przyjsc na konteole za 2tyg ale nie sądzę że aż tyle wytrzymam, zastanawiam się czy nie iść za tydzień gdzie indziej. Mam zrobić 2x bete przed wizytą za 2tyg. Ogólnie to w dniu spodziewane miesiączki robiłam betę i wyszło mi 34 - był to 24dc. Ktoś może był w podobnej sytuacji? Boję się pustego jaja bo to mi zasugerował lekarz :(
 
reklama
Mi lekarz kazał zabronić robić usg przed skończeniem 7 tygodnia ciąży. Chodziło w zasadzie o to że wcześniej może nie być nic widać i właśnie to generuje stresy. Betę zrób, ale spokojnie poczekaj na następne usg bo sprawa wcale nie jest przesądzona.
Dokładnie, mój gin mówi to samo. Beta jak najbardziej, ale tez nie należy się jakoś specjalnie stresować jeśli nie będzie odpowiedniego przyrostu
Na spokojnie :)
 
Nie ma co za wcześnie chodzić. Generuje to tylko stres i nerwy. Mi przy bhcg ponad 15tys. dopiero było widać tylko pecherzyk z ciałkiem żółtym. Wcześniej nic. A przy 47 tys. byl już zarodek 4mm z bijącym serduszkiem. Przeżywałam strasznie początki ciąży. Lepiej nic nie czytać bo i tak będzie co ma być. Z takiego założenia wychodzę po tym czasie a w poniedziałek zacznę 35tc.
 
reklama
reklama
Do góry