reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 Weidera - polecam ;)

Witam :-)
Od dziś zaczynam ćwiczenia 6W. Ma się trochę więcej kilogramów tu i tam, więc trzeba się wziąć za siebie! :tak: Mam nadzieję, że wytrwam, bo lato się zbliża! :szok: Chciałabym, żeby chociaż troszkę były widoczne efekty ;-) No to do dzieła! :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ktos cwiczy? Ja dzisiaj zrobilam 4 dzien, jakby ktos byl na podobnym etapnie to dajcie znac, razem zawsze razniej i latwiej wytrwac!:-) Pozdrawiam!
 
hej :)

Przyłącze się :) ja dziś zaliczyłam 6 dzień :) ale oprócz tego codziennie 45 min orbitreka i ok 15 hulahop i efekty powoli widać ale jeszcze dużo przede mną :(
 
7 zaliczony już po 8 :) a teraz wyzwanie od jutra wyjazd do rodziców na weekend będzie ciężko ale się zawzięłam będzie trzeba garnitur do pracy założyć :D bez fałdki po cc
 
reklama
No lekko nie jest ale nie chce winić mojego dziecka za to że za dużo sobie w ciąży mamusia pofolgowała :):) dziś 8 dzień poszedł i jest coraz lepiej wagowo też widać już powoli różnicę :D wiec jak są efekty to pewnie nie przerwę bo to by była głupota z mojej strony :D nic lekko nie przychodzi nawet na tłuszczyk trzeba zapracować :) ktoś się przyłączy?
 
Do góry