reklama

6 Weidera - polecam ;)

Temat na forum 'Diety, diety' rozpoczęty przez hogata, 19 Styczeń 2006.

1. hogata

hogata czerwcowe mamy 2005

Oto ćwiczenia , polecam, sprawdziłam na sobie (lepiej zapisac sobie obraz na dysku, po otwarciu z kompa mozna normalnie przeczytać tekst):

Jest to zestaw ćwiczeń na mięśnie brzucha wykonywane w celu spalenia tkanki tłuszczowej zalegającej w ich obrębie oraz do znacznego wzmocnienia wszystkich mięśni brzucha.

Ćwiczenia "szóstki" wykonuje się jedno po drugim bez żadnych przerw na rozluźnienie mięśni "szóstka" składa się z sześciu ćwiczeń następujących po sobie. Najważniejszym elementem każdego powtórzenia jest moment zatrzymania ruchu w momencie maksymalnego napięcia mięśni na 2-3 sek. Ćwiczenia "szóstki" wykonuje się na płaskim podłożu (materac lub dywan) bez żadnych specjalnych urządzeń i przedmiotów przez sześć tygodni. W końcowy okresie programu (piąty, szósty tydzień) należy zwrócić szczególną uwagę na to by całościowy trening dzienny nie przekroczył 25min. W przypadku takiego zagrożenia należy skracać do minimum ruch w czasie powtórzeń, powtórzeń nie moment zatrzymania 2-3 sek. W momencie napięcia maksymalnego.
    Cykl ćwiczeniowy obejmuje wykonywanie 6-ciu ćwiczeń jako jednej serii. Jednak ilość serii i powtórzeń w seriach zmienia się w miarę upływu dni realizacji całego programu
    .

2. agula82

agula82 Fanka BB :)

mam pytanie czy rzeczywiście po 6 tygodniach sa widoczne rezultaty???

3. reklama
  4. hogata

tak, rezultaty sa widoczne. Najwazniejsze zeby cwiczyc codziennie wg schematu. Do tego dieta. U mnie wzmocnił sie brzuch, spadło sadełko. Kaloryfera moze nie mam ale brzuszek jest ładny. Moze jeszcze raz przejde trening to bedzie jeszcze ładniejszy.
    Pozdrówka.

5. Nicole

Nicole Fanka BB :)

Czy te ćwiczenia można wykonywać po cesarce? Jestem już 5 miesięcy po, ale nie wiem, czy mogę robić ćwiczenia napinające mięśnie brzucha ???

6. sylwia-lesiak

sylwia-lesiak Fanka BB :)

Ja tez jestem po cc i nawet nie pomyslalm ze nie moglabym cwiczyc? A nie moge??

7. hogata

dziewczynki , nie wiem jak to jest po cesarce. Chyba najlepiej lekarza spytać. Pzodrawiam i powodzenia.

8. MiriannaK

MiriannaK Fanka BB :)

DZIEWCZYNY PO cc mozna ćwiczyc juz po 3 miesiącach. Ja jestem 9 miesiecy po CC i ś=cwicze juz od 2 miesiecy tylko ze teraz dopieor systematycznie. Moze spróbuje ta 6 Wiedera , bo ciekawa jestem efektów :) obednie chodze na aerobik i oprócz tego robie brzuszki w domu, Brzuch jest lepszy lae dalej sadełko jeszcze jestm a raczej skóra po wielkim brzuchu

9. noelia

noelia basieńka

Hogata mam nadzieję że tu zaglądasz czasem.Mam pytanko ,jak mocno górna cześć ciała odrywa się od podłogi przy tych ćwiczonkach bo mi niestety to chyba nie wychodzi jak na obrazku,tak mocno nie daję rady.Może na początku tak to wygląda co?moje plecy prawie całe leżą na podłożu jakoś ich ruszyć nie mogę? :-[ :-[ :-[ ???
    pomagam sobie rączkami ;)
    A swoją drogą idziesz jak burza z tymi kilogramami w dół ;D ;D ;D

GRATULACJE

10. reklama
  11. hogata

noelia co do cwiczonek ... to odrywasz tylko górna część pleców jak przy spięciach (od łopatek w górę). Może na początku jest to trudne ale w miare upływu czasu na pewno bedzie ci szło wyśmienicie.
    Ja swoja wagę juz włąsciwie osiagnełam 60 kg przy 178 cm. Teraz walcze z ujędrnianiem pośladków. A do 6 Weidera jeszcze wróce. Warto trening powtórzyc ... zwłaszcza ze do lata coraz blizej. Pozdrawiam.

12. noelia

noelia basieńka

Dzięki Hogata za odpowiedz.
    Mi właśnie bardzo ciężko idziez tymi ćwiczeniami muszę chyba mieć słabe mięśnie brzucha.Co do wagi mam dobrą bo przy wzroście 166 ważę 54 kilo(no może te 3 kilo za dużo) więc tak myślę ale wszystki tłuszczyk na brzuchu się zbiera.Mam cienkie nogi, ramiona a brzuch tragedia :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
    Moje największe marzenie od zawsze to mieć płaski brzuch

Poleć forum