reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 Weidera - polecam ;)

hogata

czerwcowe mamy 2005
Dołączył(a)
10 Grudzień 2004
Postów
3 865
Miasto
Szczecin :)
Oto ćwiczenia , polecam, sprawdziłam na sobie (lepiej zapisac sobie obraz na dysku, po otwarciu z kompa mozna normalnie przeczytać tekst):

Jest to zestaw ćwiczeń na mięśnie brzucha wykonywane w celu spalenia tkanki tłuszczowej zalegającej w ich obrębie oraz do znacznego wzmocnienia wszystkich mięśni brzucha.

Ćwiczenia "szóstki" wykonuje się jedno po drugim bez żadnych przerw na rozluźnienie mięśni "szóstka" składa się z sześciu ćwiczeń następujących po sobie. Najważniejszym elementem każdego powtórzenia jest moment zatrzymania ruchu w momencie maksymalnego napięcia mięśni na 2-3 sek. Ćwiczenia "szóstki" wykonuje się na płaskim podłożu (materac lub dywan) bez żadnych specjalnych urządzeń i przedmiotów przez sześć tygodni. W końcowy okresie programu (piąty, szósty tydzień) należy zwrócić szczególną uwagę na to by całościowy trening dzienny nie przekroczył 25min. W przypadku takiego zagrożenia należy skracać do minimum ruch w czasie powtórzeń, powtórzeń nie moment zatrzymania 2-3 sek. W momencie napięcia maksymalnego.
Cykl ćwiczeniowy obejmuje wykonywanie 6-ciu ćwiczeń jako jednej serii. Jednak ilość serii i powtórzeń w seriach zmienia się w miarę upływu dni realizacji całego programu
.

 
reklama
tak, rezultaty sa widoczne. Najwazniejsze zeby cwiczyc codziennie wg schematu. Do tego dieta. U mnie wzmocnił sie brzuch, spadło sadełko. Kaloryfera moze nie mam ale brzuszek jest ładny. Moze jeszcze raz przejde trening to bedzie jeszcze ładniejszy.
Pozdrówka.
 
Czy te ćwiczenia można wykonywać po cesarce? Jestem już 5 miesięcy po, ale nie wiem, czy mogę robić ćwiczenia napinające mięśnie brzucha ???
 
DZIEWCZYNY PO cc mozna ćwiczyc juz po 3 miesiącach. Ja jestem 9 miesiecy po CC i ś=cwicze juz od 2 miesiecy tylko ze teraz dopieor systematycznie. Moze spróbuje ta 6 Wiedera , bo ciekawa jestem efektów :) obednie chodze na aerobik i oprócz tego robie brzuszki w domu, Brzuch jest lepszy lae dalej sadełko jeszcze jestm a raczej skóra po wielkim brzuchu
 
Hogata mam nadzieję że tu zaglądasz czasem.Mam pytanko ,jak mocno górna cześć ciała odrywa się od podłogi przy tych ćwiczonkach bo mi niestety to chyba nie wychodzi jak na obrazku,tak mocno nie daję rady.Może na początku tak to wygląda co?moje plecy prawie całe leżą na podłożu jakoś ich ruszyć nie mogę? :-[ :-[ :-[ ???
pomagam sobie rączkami ;)
A swoją drogą idziesz jak burza z tymi kilogramami w dół ;D ;D ;D

GRATULACJE
 
noelia co do cwiczonek ... to odrywasz tylko górna część pleców jak przy spięciach (od łopatek w górę). Może na początku jest to trudne ale w miare upływu czasu na pewno bedzie ci szło wyśmienicie.
Ja swoja wagę juz włąsciwie osiagnełam 60 kg przy 178 cm. Teraz walcze z ujędrnianiem pośladków. A do 6 Weidera jeszcze wróce. Warto trening powtórzyc ... zwłaszcza ze do lata coraz blizej. Pozdrawiam.
 
reklama
Dzięki Hogata za odpowiedz.
Mi właśnie bardzo ciężko idziez tymi ćwiczeniami muszę chyba mieć słabe mięśnie brzucha.Co do wagi mam dobrą bo przy wzroście 166 ważę 54 kilo(no może te 3 kilo za dużo) więc tak myślę ale wszystki tłuszczyk na brzuchu się zbiera.Mam cienkie nogi, ramiona a brzuch tragedia :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
Moje największe marzenie od zawsze to mieć płaski brzuch
 
Do góry