reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 Weidera - polecam ;)

reklama
Dziewczyny te cwiczenia na prawde pomagaja. Przed zajsciem w ciaze kilka razy z nich korzystalam a takze z "8 mni abs". Sa to cwiczenia na rozne partie ciala. Wpiszcie w google a wyskocza wam filmiki.
 
tak, rezultaty sa widoczne. Najwazniejsze zeby cwiczyc codziennie wg schematu. Do tego dieta. U mnie wzmocnił sie brzuch, spadło sadełko. Kaloryfera moze nie mam ale brzuszek jest ładny. Moze jeszcze raz przejde trening to bedzie jeszcze ładniejszy.
Pozdrówka.


Właśnie dzisiaj siostra przesłała mi te ćwiczenia, także zaczynam i niecierpliwie czekam na rezultaty. Swoją drogą, skoro tyle mówi się o tych ćwiczeniach w zupełnie niezależnych źródłach, to może rzeczywiście coś w tym jest....
 
Ja z siostrą właśnie dzisiaj zrobiłyśmy 13 dzień a6w i jakoś mój zapał słabnie... biorąc pod uwage ze u niej widać postępy a u mnie żadnych... a tak wogóle fajny temacik :) troche wasze rozmowy mnie zmotywowały :) najgorzej jak skończe tę 6 a sadło nadal bedzie.... xD
 
Witam wykonuje od wczoraj Aerobiczna 6 weidera wczoraj jako 1 dzien wykonalem kazde cwiczenie po 1 raz czyli 6 cwiczen a dzisiaj jest 2 dzien czyli 2 serie czyli wykonuje po kolei 6 cwiczen i jeszcze raz 6 cwiczen??
 
Witaj :-) Temacik już się pojawił, przejrzyj dobrze to forum :tak: tam masz dokładnie na pierwszej stronie rozpiskę ile powtórzeń i serii wykonujesz przez kolejne dni. Powodzenia!
 
Ja zaczynam dzisiaj. Pol godziny jezdzilam na rowerku stacjonarnym i po 5 minutach zaczelm cwiczonka, myslalam, ze umre.:baffled: Brzuch troche mnie boli, spocilam sie jak nie wiem i na serio - bardzo meczace te cwiczenia. Obawiam sie czy dobrze je wykonuje tzn nogi ok "ukladam" ale nie wiem co z tulowiem, bo szczerze mowiac, nie uklada sie tak jak na obrazkach, ledwo moge go podniesc... Zmeczylam sie strasznie, mam nadzieje, ze dalej bedzie latwiej, mam nadzieje wytrwac do konca. :tak:
 
mamakubusia ja dzis odhaczyłam 27 dzień weidera i dopiero teraz podnoszę się w miare wysoko tak że nawet łopatki moge podnieść na początku to tez praktycznie tylko głowe sie podnosiło :-D:-D ale z czasem mięśnie sie wzmocnią i będziesz podnosiła sie coraz wyżej żeby poczuc napiecie mięśni

ja mam troche kryzys bo juz teraz naprawde te ćwiczenia i czasu troche zabieraja i sa bardzo meczące ale jakies tam efekty są ja mierzyłam sie po 3 tyg to straciłam po 4 cm w talii i w pasie 4 w biodrach i 3 w biuście no tz"kaloryfera" to miec nie bede bo za dużo i długo by kopać ale głównie chodzi mi o spalenie tych latami usypywanych zasp tłuszczowych:-D:-D
zmierze sie dopiero na koniec i zobacze co z tego wyjdzie jak dotrawam oczywiście:-p;-):-D

a i jedna rada nie trzeba przed tymi ćwiczeniami robic rozgrzewki a w miare zwiekszania cykli i serii nie bedziesz miała siły na zrobienie wszystkiego może podziel to na wieczór i rano weidera ćwicz rano w miare możliwości a rowerek wieczorkiem bo uwierz że zrobienie już nawet 18 cykli razy 3 serie to wystarczający wysiłek dla nie kulurystki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja musiałam przestać na 13 dniu było mi po prostu nie dobrze po tych ćwiczeniach , bolała mnie głowa i ogólnie źle się czułam.Nie wiem może coś źle robiłam.... Ale nie poddaje się dalej jestem na diecie i może znajdę inne ćwiczenia które mi pomogą. Może macie jakieś inne propozycje niż A6W???
 
Do góry