reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6tc na usg nie widać pęcherzyka

reklama
Nie wygląda to jak pęcherzyk, nawet jeśli ciąża byłaby młodsza to coś byłoby lepiej widać, jak to mój lekarz określa, w bardzo wczesnej ciąży widać coś do wygląda jak pierścionek. U mnie w 6tc było już słychać serduszko. Zrobiłabym betę, może masz możliwość iść do innego lekarza? Może to kwestia jakości sprzętu?
 
Dzięki dziewczyny w poniedziałek juz ide do dobrego lekarza. Bardzo sie martwię czy wszytko jest dobrze. I czy maleństwo jednak jest i zdroqo rośnie. To usg co wysłałam bylo robione w 4-5 tyg ciąży
 
Dzięki dziewczyny w poniedziałek juz ide do dobrego lekarza. Bardzo sie martwię czy wszytko jest dobrze. I czy maleństwo jednak jest i zdroqo rośnie. To usg co wysłałam bylo robione w 4-5 tyg ciąży
To moje 4+4
20200208_151352.jpeg
 
Ja niestety miałam podobną sytuację. Pierwsze USG miałam robione koło 5tc, było widać pęcherzyk, bez bicia serduszka. Poszłam na kolejne USG 7tc taka sama sytuacja, tylko już Pani doktor mówiła że słabo widać pęcherzyk, że być może ciąża jest młodsza. Zaniepokojona tym wszystkim poszłam do innego lekarza tydzień później (8tc) już prywatnie, okazało się że jajo jest puste 😓 jestem 2.5 tyg po zabiegu łyżeczkowania. Idź do innego lekarza i zbadaj betę. Mam nadzieję że Twój przypadek będzie szczęśliwszy niż mój.
 
Dzis wizyta u ginekologa dalej plamie. Wczoraj leżałam caly dzien placki ale co wstalam to jakies plamki na wkładce od razu sie pokazały. Jak ja wytrwam do tej 16😔 coraz bardziej chodza mi czarne scenariusze po głowie
 
reklama
Do góry