reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Trzy istotne sprawy i znajdź 10 minut, żeby chociaż zajrzeć i przeczytać.

Jesteś mamą? Wiesz jak twoja obecność jest potrzebna, dlatego łatwiej ci będzie zrozumieć Sylwię, której chce odzyskć widzenie i pomóc swojej rodzinie. Do zebrania jest niecałe 6 tys.zł. Wysłane przez ciebie 20 zł. już zmniejszy te kwotę. Sylwia długo wahała się, czy ma prawo prosić o pomoc. Moim zdaniem ma, bo później będzie mogła pomóc innym. Dasz jej szansę? Przynajmniej przeczytaj. - kliknij

Czy wiesz czym jest ubóstwo menstruacyjne? Ta ankieta związana jest z projektem dotyczącym menstruacji. W projekcie także chodzi o dotarcie w późniejszym etapie do kobiet, które potrzebują pomocy, bo nie stać ich na środki higieny, co jak rozumiesz wpływa na ich poczucie własnej wartości, lęk, wstyd i przekłada się na komfort życia. Liczę, że znajdziesz w sobie trochę mocy sprawczej i zadziałasz. Ankieta jest anonimowa i w 5 minut ją wypełnisz, a nawet w 3. Wypełnij, nawet jeśli nie dotyczy cię tematyka bezpośrednio

Kiedy zapytali mnie, czy mamy rozmawiają o klimatyzatorach powiedziałam, że nie sądzę ;) I okazało się to nieprawdą. Potem okazało się, jak sama niewiele wiem na jej temat. Np., że wcale nie żre prądu jak oszalała i potrafi działać jak oczyszczać powietrze ;) Dlatego proszę wypełnij ankietę. Bez względu czy masz klimatyzację, planujesz, czy po prostu możesz sie podzielić tym, co dla ciebie istotne. nonimowa w 100% Kliek, klik - kliknij

reklama

6tc na usg nie widać pęcherzyka

Fado123

Fanka BB :)
Rozwiązania
3
Właśnie jutro mam sie zgłosić n kolejne pobranie krwi. Wystraszyłam sie tylko tymi slowami ze jest dziwnie wysoki i lekarz mówił na wizycie ze sie wcześniej zatrzymała ciaza. Stąd te pytanie i obawa. Bqrdzi nie chce isc do szpitala mam w domu 9 miesięcznego synka i nie chce gi zostawiać.
Skoro lecą skrzepy, to duża szansa że się oczyści samo ,ja miałam bete na poziomie 22 tysięcy, i samo się oczyscilo ,bez zabiegu się obyło

reklama

paulinika

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Skoro lecą skrzepy, to duża szansa że się oczyści samo ,ja miałam bete na poziomie 22 tysięcy, i samo się oczyscilo ,bez zabiegu się obyło
A powiedz tez cie tak bolał brzuch?, ile to wszytko trwa?

Fado123

Fanka BB :)
Rozwiązania
3
A powiedz tez cie tak bolał brzuch?, ile to wszytko trwa?
Oj bolał, różnie, bo u mnie już na 2 dzień, nic nie było w środku, ale krwawilam około 10 dni, i raz po 7 dostałam krwawienia ze skrzepami ,a później po około 36 dniach normalna @

paulinika

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Oj bolał, różnie, bo u mnie już na 2 dzień, nic nie było w środku, ale krwawilam około 10 dni, i raz po 7 dostałam krwawienia ze skrzepami ,a później po około 36 dniach normalna @
A powiedz mi brałaś jakies leki przeciwbólowe?

reklama

paulinika

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Nie nie sprswdzap jajniki i brzuch niby nic nie ma ale zaniepokoił go wynik beta hcg i kazal jutro przyjść i powtórzyć

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
B Potrzebuję porady 15
Daraa_94 Staramy się 1
U Potrzebuję porady 14
Dmalw Potrzebuję porady 5
Czerwonatruskawka Potrzebuję porady 5
Do góry