reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

7 dc i pęcherzyk 15mm

Aneczka85_01

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Lipiec 2018
Postów
2 930
Dziewczyny byłam na usg , 7 dc i pęcherzyk 15mm . Czy jest szansa ze do niedzieli będzie owu ? Roznie mam owu bo raz miałam 8 dnia już a niekiedy mam 12 dnia. Niewiem jak się sugerować wielkością pęcherzyka
 
reklama
To zależy w jakim tępie pęcherzyk u Ciebie rośnie. Ja miałam bardzo długie cykle i pęcherzyk na 15mm miałam 16 dc a owulacja była 24dc. To wszystko zależy jak ten pęcherzyk rośnie. Może udaj się jeszcze raz na usg i będziesz coś dokładniej wiedzieć.
 
Aneczka to może testy owulacyjne by Ci coś bardziej przybliżyły? Z tego co pamiętam to mnie lekarz mówi, że pęcherzyk pęka jak ma więcej niz 20mm.
 
Tak pęcherzyk pęka ok 20-22. Może pęknąć wcześniej . Robię testy od wczoraj i wczoraj był negatywny a dzisiaj już widać kreskę , mam nadzieje ze się uda
 
reklama
Ja miałam monitoring cyklu i ostanie usg miała jak pęcherzyk miał 19mm w 20 dc i owulacja była za około 4 dni. Ale u mnie cykle bardzo długie. Po tym ostatnim usg już robiłam testy bo nie miałam możliwości iść na usg bo nie było doktora. I 23 dc test pozytywny. Starałam się o dzidziusia dzień przed pozytywnym testem, w dzień i dzień po. No i się udało. Także powodzenia życzę :)
 
Do góry