reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

7 dniowa przerwa w antykoncepcji

Havana1995

Aktywna w BB
Dołączył(a)
23 Sierpień 2020
Postów
84
Kobietki!
Tabletki biorę 21dni i robię 7 dni przerwy
I teraz pytanie czy biorę w tej 7 dobie gdy 8?
Załóżmy że zaczęłam opakowanie 8 grudnia
Brałam 21 dni czyli do 28 grudnia i od 29 zaczęła się przerwa i pytanie powinnam zacząć brać 4 czy 5 stycznia? Tabletki belara.
Bo już głupia w tym jestem 🙈
 
reklama
Kobietki!
Tabletki biorę 21dni i robię 7 dni przerwy
I teraz pytanie czy biorę w tej 7 dobie gdy 8?
Załóżmy że zaczęłam opakowanie 8 grudnia
Brałam 21 dni czyli do 28 grudnia i od 29 zaczęła się przerwa i pytanie powinnam zacząć brać 4 czy 5 stycznia? Tabletki belara.
Bo już głupia w tym jestem 🙈
Patrz na dni tygodnia, jeżeli w poniedziałek zaczniesz brać opakowanie z to już każde kolejne rozpoczynasz w poniedziałek, czyli 5stycznia jak podałaś w przykładzie b
 
Dokładnie jak wyżej, nie ma się co bawić w liczenie, tylko pamiętać w którym dniu tygodnia rozpoczelas blister.
 
Hej, najlepiej skontaktuj się ze swoim ginekologiem i go spytaj. Ale ja brałam różne tabletki i bardzo często nie robiłam tej przerwy 7-dniowej, jak mi nie pasowało mieć okres w danej chwili. ;)
 
Do góry